• Головна
  • Фракція Народної Партії
  • Депутати місцевих рад
Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"

Депутати місцевих рад

Депутати місцевих рад

У місцевих радах на сьогодні понад 12 тисяч депутатів, обраних від Народної Партії. В обласних, районних радах та радах міст обласного значення близько 2000 депутатів-народників, що становить 5,7% від загальної кількості депутатських місць. Більше 10 тисяч народників обрано до сільських, селищних рад і рад міст районного значення. Це 10,7% від кількості усіх депутатських мандатів.

Сумарний результат, отриманий Народною Партією на місцевих виборах 31 жовтня 2010 року – третій серед усіх партій-учасників виборчих перегонів.

Депутатські фракції Народної Партії в обласних радах діють у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській областях, міських радах Києва і Севастополя. Усього народники представлені в обласних радах 21 регіону України (123 депутати) та у Київській і Севастопольській міських радах (14 депутатів).

Фракції Народної Партії створені у більш ніж 250 районних радах та радах міст обласного значення. Усього у районних радах працює 1681 депутат від Народної Партії, у радах міст обласного значення – 157.

 

    Відділ організаційно-партійної роботи

та взаємодії з регіональними організаціями

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України