• Головна
  • Блоги
  • Блог Олександра Гендзьори
Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Олександр Андрійович

Олександр Андрійович

Всіх записів: 7

Щодо ситуації на Донбасі

16.06.2014 

По-перше, Ахметов веде власну гру, спрямовану на те, щоб центральна українська влада не займалася розслідуванням, як він спільно з Януковичем останні чотири роки грабував країну.

Мнение

26.05.2014 

Я думаю, что результат выборов Президента Украины - это подвиг патриотов Украины, который достойно войдёт в историю избирательного процесса. Можем, если мы единны в своём стремлении. Я рад и горжусь своей страной. И нас не сломить, как бы в этом не старалась путинская клика.

Мнение

13.05.2014 

Я думаю, что если мы, здравомыслящие жители Украины, в этот критический период для нашей страны не отбросим все амбиции, обиды, прежде всего политиков, партийные интересы должны не просто отойти на второй план а исчезнуть - и не проголосуем 25 мая за Президента Украины в первом туре - мы потеряем Украину.

Сепаратистські настрої в українському суспільстві – результат недолугості системи місцевого самоврядування.

10.04.2014 

Існуюча в Україні система місцевого самоврядування сьогодні не відповідає очікуванням та потребам суспільства. Функціонування місцевого самоврядування у більшості територіальних громад не забезпечує створення та підтримки сприятливого життєвого середовища, необхідного для всебічного розвитку людини, її самореалізації, захисту її прав, надання мешканцям територіальних громад якісних та доступних публічних послуг.

Проблеми місцевого самоврядування в контексті політичної реформи.

10.03.2014 

Необхідність проведення політичної реформи в Україні ми чуємо уже не перший рік. Проте, дивує не те, що ми навчилися на самому високому рівні говорити, приймати рішення і погоджуватися, що сьогоднішня структура владних інституцій не досконала.

Євромайдани: висновки громадськості.

12.12.2013 

Євромайдани засвідчили готовність громадянського суспільства відстоювати свої права, тобто нову якість громадянського суспільства. Громадяни України показали всім політикам, не тільки провласним, що вони є, що з ними потрібно рахуватися, до них потрібно прислуховуватися, їх потрібно поважати.

Політична реформа в Україні. Протиріччя і конфлікти.

06.12.2013 

У політичній системі України, протягом двадцять одного року незалежності відбулися досить суттєві зміни. Вони полягали у переході від номенклатурного принципу організації влади до демократичної форми розподілу владних функцій. І політична система і система державного управління проходять стадію становлення, і від того, у якому напрямку буде розвиватися цей процес, залежить майбутнє нашого суспільства.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України