Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ВОЛОДИМИР ЛИТВИН: "СПРАВЕДЛИВІСТЬ ТАКИ Є, ЯКЩО ЗА НЕЇ БОРОТИСЬ"

02.08.2019

Три роки тривала епопея з протидії Понінківському картонно-паперовому комбінату, який забруднював річки Хомора та Случ, прилеглі до них території. Волинський окружний адміністративний суд своїм рішенням зупинив виробництво цього підприємства. Не останню роль у цьому відіграла постанова ВР України від 16 травня 2019 р. «Про подолання негативних наслідків екологічної ситуації в басейні річок Хомора та Случ на окремих територіях Хмельницької та Житомирської областей», яку з великими потугами мені вдалося провести через парламент.
З цього приводу довелось пережити багато наклепів, цинічних звинувачень, замовних репортажів. Але головне, що є реальне рішення суду. Утім, розслаблюватись не потрібно, оскільки будуть апеляції, касації і багато чого, в тому числі бруду. Проте правда переможе.
Складаю щиру подяку усім небайдужим, хто демонстрував на ділі принципову позицію.

Топ - новина
Добрі люди – земляки!

25.07.2019

Народна мудрість вчить: коли не можеш змінити ситуацію, зміни своє ставлення до неї. Тому як данність сприйняв результати голосування у 65-му виборчому окрузі.

Публікації
КОНСТИТУЦІЙНИЙ УЛЬТИМАТУМ

19.08.2019 

Господь зробив Україні два подарунка, які водночас стали її прокляттям: родючий чорнозем і позицію серединної землі, яка стала фронтиром між цивілізаціями.