Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Наступні завдання Української Революції

06.07.2019

Життя людини вимірюється роками, а націй - століттями. Тож 28 років постсовка - це просто мить в контексті національного розвитку, за яку нами вже зроблено чимало. Тепер слід навчитися покладатися на себе й відповідати за свої вчинки та власний вибір, думати насамперед своєю головою.
Потрібно чітко усвідомити, що ні зі Сходу, а ні з Заходу нам рецептів щастя ніхто не дасть, бо ззовні пропонується лише зовнішнє управління. 
Давайте спільно формулювати наше бачення власного розвитку та шляхи його досягнення, щоб мати конкретні критерії оцінки тих чи інших політиків та політичних сил з позиції україноцентризму, тобто власних національних інтересів. Саму програму Ви можете подивитись за відповідним посиланням: https://i-ua.tv/programs/suspilni-dialohy/24431-nastupni-zavdannia-ukrainskoi-revoliutsii

 

Топ - новина
Добрі люди – земляки!

25.07.2019

Народна мудрість вчить: коли не можеш змінити ситуацію, зміни своє ставлення до неї. Тому як данність сприйняв результати голосування у 65-му виборчому окрузі.

Публікації
Пане Зеленський, що робитимемо зі зброєю?

02.09.2019 

Відсутність правового регулювання і єдиних для всіх правил володіння та використання цивільної зброї позбавляє саме законослухняних громадян ...