Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
В.Литвин: „Можна не любити владу, але треба поважати Україну”

07.02.2012

Можна не любити владу, але треба_250.jpg

Про це сказав Голова Верховної Ради України, Голова Народної Партії Володимир Литвин під час виступу на відкритті десятої сесії Верховної Ради України шостого скликання 7 лютого 2012 року.

За його словами, до України подеколи вже починають ставитися як до об’єкта, а не суб’єкта міжнародної політики. В.Литвин зазначив, що за 17 років українська держава так і не спромоглася виконати базові зобов’язання перед Радою Європи, і, як наслідок, отримала постійний моніторинг, нові рекомендації, що трансформуються в додаткові зобов’язання, і відпрацювання на Україні нових демократичних стандартів.

„У цьому контексті Верховна Рада повинна особливо відповідально поставитися до рекомендацій європейських структур щодо України, включаючи останню резолюцію ПАРЄ „Функціонування демократичних інституцій в Україні”, – зауважив В.Литвин. За його словами, головне – не допустити чергових імітацій, зважитися на складні рішення, визначити реальні часові рамки розв’язання кожної проблеми.

„Такий підхід має закласти солідну основу для вибудови нових засад діалогу з європейськими структурами. Україна має говорити одним голосом, принаймні, на зовнішньополітичній арені”, – переконаний Голова Народної Партії.

В.Литвин також зазначив: „ Ми продемонстрували, що не надто віримо у власні сили, не надто віримо в Україну, все ще живемо синдромом державної неповноцінності, плутаємо державу з владою. Можна не любити владу, але треба поважати Україну і припинити ставитися до держави як до особистої власності”.

 

Наталія Куксенко

 

Коментарі
Злата
08.02.2012 15:33:43

В обострившейся в последнее время социально-экономической ситуации, связанной с непопулярностью намеченных реформ в стране, так называемая современная "политическая элита", которую совершенно не волнуют интересы своего народа, никогда не определит единственно правильный и выгодный для Украины вектор развития отношений с европейским сообществом. Невосприятие властью необходимости выработки разумных решений в соответствии с резолюцией ПАСЕ относительно рекомендаций для Украины грозит нашему государству не только мировой изоляцией, но и представляется попыткой ввергнуть его граждан в пучину мрака и безысходности.

Оксана
08.02.2012 13:14:01

Очень точно и хорошо сказано:"треба поважати Україну і припинити ставитися до держави як до особистої власності”. Уверена. что только выборы по мажоритарной системе с выдвижением от партий могут остановить царящий в экономике страны беспредел

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".