Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Заяви партії
ЗАЯВА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ. Вибухівка стала інструментом боротьби опонентів

20.10.2010 

Із наближенням дати виборів противники Народної Партії, відчуваючи свою неспроможність перемогти чесно, дедалі частіше і зухваліше вдаються до відверто дикунських методів боротьби. Замість публічного діалогу використовуються брудний шантаж та відвертий розбій. Останні події свідчать, що у політичній боротьбі в хід іде навіть вибухівка.

ЗАЯВА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ

01.10.2010 

Мова сьогодні із засобу спілкування і колиски національної духовності все більше перетворюється на привід для публічних конфліктів, політичного протистояння та засіб для особистого піару. Таке ставлення до мови є принизливим і може виходити лише від недобросовісних політиків.

ЗАЯВА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ

16.06.2010 

Народники не допустять тиску на своїх однопартійців Там, де не спрацьовує сила переконання, починає діяти переконання силою. Саме до таких методів політичної боротьби дедалі частіше почали вдаватися опоненти народників на позачергових виборах. Останнім неприємним інцидентом стали спроби тиску на кандидата на посаду Обмачівського сільського голови Бахмацького району Чернігівської області Віталія Кухаренка, висунутого Народною Партією.

ЗАЯВА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ

03.06.2010 

Останнім часом набуває масового характеру тиск на членів Народної Партії з боку представників партії влади на місцях. Мета цього тиску є очевидною і фактично не приховується: примусити наших однопартійців залишити лави своєї партії і перейти до Партії регіонів.

ЗАЯВА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ

25.05.2010 

Охорона здоров’я має стати соціальним пріоритетом держави. Україна переживає наслідки тривалого і систематичного нехтування охороною здоров’я з боку держави. Відсутність достатньої уваги до медицини призводить не тільки до зростання кількості тяжких захворювань, а й рівня смертності людей.

ЗАЯВА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ

11.05.2010 

Спроби політичного терору будуть жорстко зупинені Коли немає аргументів, у хід іде фізичне насильство. Саме так сталося із народниками Тернопільщини, на офіс яких здійснили напад невідомі. Інцидент стався у ніч з 5 на 6 травня 2010 року, внаслідок чого у приміщенні Тернопільської міської організації Народної Партії цеглою було вибито вікна, знищено партійну символіку, прапори та вивіски.

ЗАЯВА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ

29.04.2010 

Україна має стати привабливою для іноземних інвестицій. Інвестиції – це двигун економічного розвитку. Тому факт зменшення обсягів іноземних капіталовкладень в Україну є тривожним сигналом для економіки. Протягом 2009 року в нашу країну було вкладено 192,878 млрд гривень, що на 79,196 млрд гривень менше, ніж у 2008 році.

ЗАЯВА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ

21.04.2010 

Клієнти банків мають право на всебічний захист з боку держави. Клієнти банків є однією з найменш захищених державою категорій населення. Саме вони найбільше постраждали від фінансово-економічної кризи. Вкладники банків отримали знецінені депозити, які „з’їла” інфляція, що за два останніх роки сумарно склала понад 30%. Для багатьох людей великою проблемою стало навіть повернення вкладів, адже гроші не видавалися у зв’язку із мораторієм, введеним Національним банком України. Все це сформувало велику недовіру до банків у суспільстві.

ЗАЯВА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ

15.04.2010 

Непорушність державного кордону – запорука незалежності та суверенітету України. Якщо театр починається з вішалки, то суверенна країна починається з державного кордону. Тому спроби зазіхнути на цей кордон є не просто недружніми кроками сусідніх держав, а особливо неприйнятним і цинічним порушенням нормальних двосторонніх відносин. Після претензій щодо територіальних вод навколо українського острова Зміїний наступною спробою Румунії порушити міждержавний кордон став інцидент щодо острова Майкан на Дунаї.

ЗАЯВА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ

14.04.2010 

Світова спільнота потребує створення нової системи колективної безпеки. Ми живемо у небезпечному світі. Переконуватися у цьому постійно змушують численні теракти, які мало не щотижня забирають життя сотень людей, неперервні локальні військові конфлікти у „гарячих точках” та глобальне геополітичне протистояння. Лише від терактів щороку гине понад 20 тисяч мирних жителів, причому ця сумна цифра зростає з року в рік. Людство не може і не повинно жити у світі, де страшно їздити у метрополітенах мегаполісів, користуватися літаками або працювати в офісних багатоповерхівках ділових столиць.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".