Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Заяви партії
ЗАЯВА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ. Соціальні видатки бюджету потрібно максимально збільшити

21.02.2012 

Високий рівень життя громадян має бути пріоритетом державної соціально-економічної політики. Слід пам’ятати, що добробут людей – це не лише один із ключових чинників становлення успішної країни, а й дієвий механізм розвитку економіки.

ЗАЯВА ПРЕС-СЛУЖБИ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ. „БЮТ-Батьківщина” має нести відповідальність за своїх „тушок”, а не перекладати її на інших

16.02.2012 

Заява, розповсюджена сайтом „БЮТ-Батьківщини”, щодо начебто відповідальності лідера Народної Партії Володимира Литвина за скуповування „тушок” у парламенті, не просто не відповідає дійсності, а не в’яжеться зі здоровим глуздом. У подібних заявах немає нічого, окрім безпорадного намагання перекласти відповідальність за результати власної діяльності „з хворої голови на здорову”. Термін „кришує”, вжитий у заяві на адресу Володимира Литвина, насправді більше підходить лексикону тих людей, яким бютівці продали місця у своїх партійних списках. Таке враження, що в БЮТ страждають на вибіркову амнезію.

ЗАЯВА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ Потрібно зберегти землю в руках простих людей

08.02.2012 

Земля є не тільки найважливішим матеріальним ресурсом України, базою для розвитку аграрного сектору та джерелом доходів жителів села, а і найбільшою моральною та історичною цінністю нашого народу, колискою його історії. Саме тому земля завжди була, є і неодмінно має залишатися в руках простих людей – тих українців, які на ній живуть і працюють.

ЗАЯВА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ Народники проти дискримінації через політичні переконання

03.02.2012 

Забезпечення умов для ефективної роботи професіональних кадрів на місцях є принципово важливим для досягнення високого рівня якості життя людей, розв’язання проблем місцевих громад, розвитку місцевого самоврядування та країни в цілому.

Ефективне місцеве самоврядування – запорука якості життя людей та розвитку країни

07.12.2011 

Місцеве самоврядування є первинною ланкою у політичній та адміністративній системі країни. Саме з добросовісної й ефективної роботи представницьких органів влади на рівні місцевої громади починається забезпечення якості та комфорту життя громадян, благоустрій і розвиток країни.

ЗАЯВА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ Нове виборче законодавство – запорука політичної стабільності

21.11.2011 

Ухвалення Закону України „Про вибори народних депутатів” є важливим кроком, який закладає фундамент для розбудови демократичної і політично стабільної України. Той факт, що нове виборче законодавство прийнято майже за рік до дня голосування, є беззаперечним свідченням послідовності, прогнозованості та відкритості української політичної системи.

ЗАЯВА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ. Соціальні гарантії громадян України мають бути законодавчо захищені

14.11.2011 

Забезпечення соціальних гарантій громадян України, зокрема ліквідаторів аварії на ЧАЕС та учасників бойових дій в Афганістані, є важливою складовою соціально-економічної політики держави. Належна увага до проблем людей, які потребують державної підтримки, є запорукою стабільності в країні та суспільного добробуту.

МАНІФЕСТ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ

24.08.2011 

Ми звертаємось до тих, хто вже втомився від дешевого популізму, хто ніколи не дасть права іншим думати за себе, хто, незважаючи на всі труднощі, залишається патріотом України.

ЗАЯВА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ. Народники не допустять політичного терору проти однопартійців

03.06.2011 

Депутатська діяльність щодо захисту прав громадян викликає спротив з боку місцевих „феодалів”, які практикують відвертий бандитизм та політичний терор. Черговим прикладом місцевого самоврядування „з вибухівкою” став нещодавній інцидент у м.Дебальцеве. Цього разу мішенню став депутат міської ради від Народної Партії Дмитро Другашов.

ЗАЯВА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ. Напади на Народну Партію – прояв слабкості наших противників

26.10.2010 

У ніч з 24 на 25 жовтня 2010 року невідомими особами скоєно черговий акт вандалізму щодо партійного приміщення Тернопільської регіональної організації Народної Партії. Трохи більше року тому невідомі так само спаплюжили партійну символіку Народної Партії та намагалися вдертися до офісу регіональної парторганізації. Симптоматично, що подібні акти політичного терору проти народників відбуваються саме напередодні виборів, коли стає очевидно, що опонентам Народної Партії нема з чим іти до людей. Напевно, саме тому вони йдуть на банальний розбій.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".