Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Заяви партії
Народна Партія не висувала кандидатів у багатомандатному виборчому окрузі

26.11.2012 

Результати виборчої кампанії виявилися неочікуваними, як для самих виборців, так і для політичних партій та кандидатів у народні депутати. Жонглювання цифрами, неприхована підтасовка фактів та відверта війна за протоколи на окремих виборчих дільницях ставлять під сумнів остаточний результат виборів-2012. Ці події дали поштовх до „приписування” окремим політичним силам і кандидатам не тільки необґрунтованих перемог, а й незаслужених поразок. Так, 22 та 23 листопада 2012 року в деяких ЗМІ з’явилась інформація про те, що Народна Партія не подолала 5% бар’єр. Проте це не відповідає дійсності.

Заява Політвиконкому Народної Партії. На кандидата в народні депутати України Наталію Бакуліну скоєно озброєний напад

27.10.2012 

Завершення виборчої кампанії в місті Макіївка стало непередбачуваним та набуло кримінальних ознак, про що свідчать вражаючі методи боротьби за перемогу. Замість публічного діалогу окремі учасники виборчого процесу, усвідомлюючи свою неспроможність перемогти, йдуть на крайнощі та злочин. Вчора пізно ввечері невідома особа скоїла замах на життя кандидата в народні депутати України від Народної Партії по одномандатному виборчому округу № 56 (м. Макіївка) Бакуліну Наталію Василівну, в неї стріляли біля під’їзду власного будинку з пістолета Макарова. Того вечора вона разом із своїм чоловіком поверталися додому і невідомий чоловік зробив перший вистріл в Наталію Бакуліну, внаслідок чого пістолет дав осічку. Після цього її чоловік отримав чотири вогнепальні рани по ногах, прикриваючи Н.Бакуліну від зловмисника.

Заява Політвиконкому Народної Партії. Правоохоронні органи не виконують свою функцію щодо захисту та безпеки громадян

27.09.2012 

Виборча кампанія набирає непередбачуваних обертів, про що свідчать вражаючі методи боротьби окремих кандидатів у народні депутати за перемогу. Так, у вівторок, 25 вересня, ввечері в місті Красний Луч Луганської області невідомими особами було здійснено озброєний напад на члена Народної Партії Сергія Єделева, який є керівником виборчого штабу та довіреною особою кандидата в народні депутати України Валерія Мошенського. Потерпілий того вечора повертався додому з магазину, коли вже біля під’їзду будинку нападник вдарив його трубою по голові, а інший нападник намагався вдарити ножем.

ЗАЯВА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ. Народна Партія здатна захистити своїх мажоритарників

17.09.2012 

Члени Політвиконкому Народної Партії обурені застосуванням фізичного насильства до кандидата від партії в одномандатному виборчому окрузі №209. Так, у ніч з 15 на 16 вересня невідомими було скоєно розбійний напад на депутата Ніжинської міської ради, голову Ніжинської міської організації Народної Партії, кандидата у народні депутати України Ігоря В’ячеславовича Пучку.

ЗАЯВА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ. Злочинні дії політичних конкурентів не злякають народників

21.08.2012 

Не маючи вагомих політичних аргументів і достатньої громадської підтримки для того, щоб на рівні конкурувати з Людмилою Дригало на виборах, опоненти завдали нищівного удару по успішному, економічно ефективному та соціально відповідальному підприємству. Мета паліїв – нейтралізувати визнаного фаворита виборчих перегонів і лідера білоцерківської громади, змусити Людмилу Дригало відмовитися від участі у виборах.

ЗАЯВА конференції Закарпатської обласної організації Народної Партії. Закарпатські народники підтримують позицію Голови Верховної Ради України, лідера Народної Партії Литвина В.М. щодо засад державної мовної політики

13.07.2012 

Як відомо, на засіданні 3 липня 2012 року Верховна Рада України ухвалила в другому читанні Закон «Про засади державної мовної політики», який по суті, в обхід Конституції України надає російській мові всі права другої державної. Цей Закон було прийнято за відсутності на засіданні Голови Верховної Ради Литвина В.М., з порушенням парламентського регламенту і без жодних попередніх обговорень та внесення поправок, що передбачено під час розгляду законопроектів у другому читанні.

У ВІДПОВІДЬ БЕЗПОРАДНИМ. Заява прес-служби Народної Партії

06.06.2012 

Імпотентна поведінка так званої «об’єднаної опозиції» під час голосування за мовні законопроекти вилилась не у самоаналіз, так необхідний людям безпорадним і слабким. Спрацювала інша логіка, притаманна юрбі підлітків-дрібних хуліганів: свою нікчемність та інфантилізм компенсувати безглуздою агресивністю і щурячими укусами інших, – як правило, дорослих.

ЗАЯВА ПРЕС-СЛУЖБИ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ. МВС має ловити злочинців, а не робити заяви

26.04.2012 

27 березня 2012 року у блозі Міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка на офіційному сайті МВС з’явилася публікація „Міліція на боці Закону та поза політикою”, у якій стверджувалося, що протягом 2010 та 2011 років до кримінальної відповідальності було притягнуто відповідно 16 та 7 депутатів рад різних рівнів від Блоку Литвина. Природно, що керівництво Народної Партії зацікавилося, хто саме серед її висуванців виявився порушником закону. Із метою з’ясувати це фракція Народної Партії у Верховній Раді України звернулася із відповідним офіційним запитом до Міністра внутрішніх справ України.

ЗАЯВА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ. Відданість ідеї – єдина ліквідна монета у політиці

02.04.2012 

Політики є і завжди мають залишатися виразниками інтересів суспільства і, передусім, своїх виборців. У першу чергу це стосується депутатів усіх рівнів – людей, яких обирали громадяни задля реалізації їх програми та програмних позицій політичної сили, до якої вони належать.

ЗАЯВА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ. Адміністративний тиск на бізнес має бути припинено

21.03.2012 

Вимагаємо від керівництва Котелевської райдержадміністрації припинити адміністративний тиск на районне споживче товариство, а правоохоронні органи закликаємо відновити порушені права підприємців та забезпечити законні можливості для здійснення господарської діяльності. Сподіваємось, що спільними зусиллями нам вдасться створити належні умови для стимулювання підприємницької активності на місцях, що суттєво покращить рівень добробуту суспільства та кожної окремої людини.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".