Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Заяви партії
Заява Народної Партії

25.01.2014 

Україна опинилися перед загрозою втрати державності

Звернення Політвиконкому Народної Партії

21.01.2014 

Широкомасштабний громадянський конфлікт, який триває протягом двох місяців, в останні дні переріс у силовий конфлікт з реальною загрозою громадянської війни. Люди більше не можуть спокійно сприймати те, що їх вимоги ігноруються владою, не хочуть і не будуть миритися з тотальною корупцією, економічною кризою, свавіллям у судовій системі і правоохоронних органах, недолугою кадровою політикою.

Привітання Політвиконкому Народної Партії з Новим роком і Різдвом Христовим

27.12.2013 

Щиро вітаємо Вас зі світлими і радісними зимовими святами – Новим роком і Різдвом Христовим!

ЗАЯВА Політвиконкому Народної Партії

13.12.2013 

Не час плести інтриги, прикриваючись волею народу! Народна Партія з тривогою зазначає, що суспільно-політична ситуація в Україні набуває вкрай загрозливого характеру.

ЗАЯВА Політвиконкому Народної Партії. Україна стала іншою і вже буде такою, з якою рахуватиметься будь-яка влада, в якій люди вирішуватимуть свою долю

02.12.2013 

Політвиконком Народної Партії засуджує дії працівників Міністерства внутрішніх справ України та бійців спецпідрозділу «Беркут», які у ніч на суботу 30 листопада вдались до звірячого застосування сили, побиття і незаконного припинення мирних акцій протесту на Майдані Незалежності. Ці дії стали тим спусковим механізмом, який одномоментно пробудив небайдужу частину суспільства.

Привітання Політвиконкому Народної Партії до Дня працівника сільського господарства

15.11.2013 

Від щирого серця вітаємо вас із професійним святом. Завдяки вашим роботящим рукам, безмежному терпінню і витримці країна з року в рік отримує не лише достатню кількість продуктів харчування, а й нарощує свій експортний потенціал.

РІШЕННЯ Політвиконкому Народної Партії 02 липня 2013 року Про становище в Народній Партії та її майбутнє

04.07.2013 

Заслухавши та обговоривши доповідь Голови Народної Партії Литвина В.М. щодо становища в Народній Партії та її майбутнього, Політвиконком зазначає, що прорахунки і упущення партійного керівництва у поєднанні з пасивною, вичікувальною позицією частини регіональних та місцевих парторганізацій призвели до поглиблення в партії негативних явищ, що набули ознак системної кризи.

Привітання Політвиконкому Народної Партії до Дня Журналіста

05.06.2013 

Сьогодні працівники усіх засобів масової інформації відзначають професійне свято – День журналіста. Щиро вітаємо усіх, хто присвятив себе журналістській справі!

ЗАЯВА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ щодо закону, який забороняє ввезення в Україну імпортних ліків без ліцензії

25.02.2013 

Народна Партія занепокоєна тим, що з 1 березня 2013 року ввезення ліків іноземного виробництва на територію України буде паралізовано у зв’язку з набуттям чинності Закону України №5038-VI «Про внесення змін до деяких законів України про ліцензування імпорту лікарських засобів та визначення терміна «активний фармацевтичний інгредієнт». Даний документ унеможливлює ввезення на територію України медичних препаратів іноземного виробництва без ліцензії. Непокоїть той факт, що до цього часу не затверджено ані уповноваженого органу, який відповідатиме за ліцензування імпортних медпрепаратів, ані відповідних ліцензійних умов.

ЗАЯВА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ ЩОДО ПРИПИНЕННЯ МОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО РАДІО

11.02.2013 

Народна Партія обурена ситуацією, що склалася навколо припинення мовлення радіопрограм трьох мовників, які є єдиними повністю україномовними в державі. Так, радіо «Промінь» та радіо «Культура» присвячують свої ефіри висвітленню подій у сфері української освіти й культури. Окрім цього, завдяки команді професійних журналістів, яким вдалося завоювати чималу аудиторію радіослухачів, в ефір виходили цікаві мистецькі, літературні та музичні передачі.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".