Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Заяви партії
Заява Політвиконкому Народної Партії Годі дерибанити посади!

02.12.2014 

Нехтуючи ідеалами Майдану, забувши про його вимоги, нинішні можновладці зосередили зусилля на самопіарі та боротьбі за міністерські крісла. З такими підходами годі сподіватися на покращення стану справ у країні.

ЗАЯВА Політвиконкому Народної Партії

19.06.2014 

Україна переживає найдраматичніший момент у своїй історії. Йдеться про саме її існування. Продовжується черговий етап реалізації плану з руйнування Української держави. За таких умов влада не повинна займатися виключно розсадкою чергових одіозних чиновників у теплі крісла. Неможливо перейматися лише пошуком внутрішніх ворогів і постійно посипати голову попелом, нарікаючи на дії попередників. Сьогодні вкрай необхідно оперативно реагувати на події. В першу чергу, новообраний Президент України має взяти на себе відповідальність за наведення конституційного порядку і законності.

ЗАЯВА Політвиконкому Народної Партії

16.05.2014 

У східних областях України відбувається другий етап стратегічного плану руйнування Української держави. Сьогодні тут діють диверсійні групи, які за підтримки сепаратистів, а також корумпованих представників влади і правоохоронних органів прагнуть дестабілізувати ситуацію в регіоні. Їхні дії мають бути кваліфіковані як міжнародний тероризм. Деструктивні сили прагнуть: переконати міжнародне співтовариство у тому, що українці фактично не є дієздатними, що вони історично неспроможні бути державотворчою нацією. Створити умови для недопущення і зриву президентських виборів, що дозволить продовжувати політику, про ніби то відсутність легітимної влади в Україні. А відтак і неможливість повноцінного діалогу з нею. Змусити світ, а заодно й нас, переключити увагу з Криму і забути про нього як невід’ємну складову України. Легітимізувати претензії Росії до України у вигляді плану стабілізації ситуації в ній: федералізація, російська мова, позаблоковий статус та конституція, а вже потім вибори президента, тобто пролонгація нестабільності і невизначеності мінімум до кінця 2014 року.

Привітання Політвиконкому Народної Партії з нагоди Дня Перемоги

08.05.2014 

Прийміть найщиріші вітання з днем Перемоги – святом порятунку людства від фашизму та сподівань на мирне майбутнє.

Привітання Політвиконкому Народної Партії до Міжнародного дня солідарності трудящих

30.04.2014 

Першотравень сьогодні – це день людей праці, тих, хто створює матеріальні та духовні блага, забезпечує стабільність і невпинний розвиток суспільства. Це свято тих, чий невтомний труд є найважливішою складовою процесу модернізації України, подолання кризових явищ, створення сильної економічної, соціально-орієнтованої та демократичної держави.

Привітання Політвиконкому Народної Партії до Великодня

18.04.2014 

Вітаємо Вас зі світлим та радісним святом – з Великим Днем Воскресіння Христового!

Привітання Політвиконкому НП до 8 березня

07.03.2014 

Дорогі жінки! Щиро вітаємо Вас зі святом – 8 березня!

ЗАЯВА Народної Партії

21.02.2014 

Рішуче засуджуємо прояви сепаратизму в Україні!

Заява Народної Партії

11.02.2014 

Країна потребує професійного Уряду! Народна Партія звертається до влади та опозиції з пропозицією – негайно розпочати процес створення технократичного уряду «Народної Довіри».

Заява Народної Партії

30.01.2014 

,,Зволікати – шкодити країні”

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".