Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Точка зору
Микола Дейкун: „Ліцензування імпорту є загальноприйнятою світовою нормою”

22.02.2013 

1 березня 2013 року вступає в силу Закон України про ліцензування імпортних ліків №5038-VI, який паралізує їх ввезення на територію України. Микола Дейкун, головний лікар Чернігівського обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом, голова фракції Народної Партії в Чернігівській обласній раді, прокоментував основні положення закону.

Реформа украинского образования

14.02.2013 

За время существования украинского государства в сфере образования особой бедой стали нехватка средств, отсутствие политической воли для того, чтобы что-то изменить. Программа реформирования образования до сих пор не утверждена, хотя прошло больше года с тех пор, когда ее обсуждали на специальном собрании. Поскольку дальше обсуждения стратегии дело не пошло, сложно говорить о планах развития украинских школ и вузов.

ВАКЦИНАЦІЯ: ЗАХИСТ ВІД ХВОРОБ ЧИ ГРА В ЛОТЕРЕЮ?

13.02.2013 

На відміну від демократичних країн, профілактичні щеплення в Україні є обов’язковими і часто-густо примусовими. Примусова вакцинація вже давно здійснюється перевіреними методами: залякуванням та соціальним тиском. Так, дітей, у яких відсутні щеплення, відмовляються приймати в ясла, дитячі садочки та школи.

Черниговщина: Ода круглому столу. Хвалебная ли? Печальная ли?

01.02.2013 

Круглый стол. Некий материальный предмет и, в то же время, особый символ, который, с определенной целью, либо был придуман самими людьми, либо был дарован им свыше еще задолго до того, как мы узнали о нем из сказок и легенд. Что-то он да означает. Вы знаете что? Думаю, каждый может – в силу своих знаний и воображения – дать этому приличное определение.

Шторми Фастівщини
Шторми Фастівщини

17.01.2013 

Очевидний той факт, що народ України покинутий на самовиживання. І як це не прикро, покинутий саме тими, кого цей народ обрав, повіривши в палкі гасла, заклики та обіцянки. За політичними війнами та боротьбою за владу «еліта» забула про основне: про честь, совість, у цілому про державу, державність та всі ті складові, що роблять цю державу державою – забули про людей.

Чернігівщина: Класичні байки – ніяких вигадок, лише дзеркало реалій
Чернігівщина: Класичні байки – ніяких вигадок, лише дзеркало реалій

16.01.2013 

Когда в товарищах согласья нет, На лад их дело не пойдет... И.А. Крылов, басня «Лебедь, Щука и Рак» Ім’я і твори цього байкаря відомі кожному з нас із малечку, тому часто густо сюжети саме його віршованих казок, які, насправді, писані з реалій людського життя, стають нам і взірцем поведінки, і відображенням певних ситуацій, і нагадуванням про хибні вчинки.

“До нього йшли, як до батька...”

15.01.2013 

Василь Корнійович Шуляк – відомий на Хмельниччині громадсько-політичний активіст, організатор аграрного виробництва. З 1970 року, після закінчення Шепетівського сільськогосподарського технікуму, почав трудову біографію у рідному селі Лютарівка Теофіпольського району бухгалтером, він щабель за щаблем піднімався вгору до висот професійної майстерності. День за днем гартувався як поборник справедливості у стосунках між людьми.

Чернігівщина: Крайнощі створюють ефекти
Чернігівщина: Крайнощі створюють ефекти

26.12.2012 

«Клад – это то, что покладено. Не покладено, а положено. Не положено, а з-а-р-ы-т-ооо…», – пояснювала одна дуже чарівна мультяшна Дюдюка. І її великі, сповнені таємничої підозри очі запевняли про серйозність даного ствердження. Саме цей афоризм, на кшталт жарту, ми й самі часто-густо використовуємо в житті.

Сергій Терещук: «Хай благотворне тепло наповнить наші душі!»
Сергій Терещук: «Хай благотворне тепло наповнить наші душі!»

24.12.2012 

Кожен із нас за певних умов подумки зупиняється і аналізує свої дії, прагне осмислити пройдене, зазирнути в майбутнє. А для всього суспільства таким Рубіконом є Новий рік і Різдво Христове.

Ігор Колодка: „Маємо багатих орендарів, гарні урожаї і бідних селян”

24.12.2012 

Мені 2012 рік запам’ятається тим, що досяг своєї мрії, захистив кандидатську дисертацію. Вона, як і все моє життя, присвячена сільськогосподарському виробництву, новітнім технологічним і технічним проривам у цій визначній галузі розвитку України.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".