Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Публікації
Народная Партия: рациональная политика и профессионализм власти – залог успешного развития государства

30.03.2011 

2011-й год во многом станет для Украины решающим и показательным. Удастся ли погасить социальную напряженность, возникающую в обществе в связи с реформами? Сумеет ли власть стабилизировать ценовую ситуацию на продовольственном рынке и удержать от непомерного роста тарифы на коммунальные услуги (а это может случиться из-за подорожания газа)?

Народный депутат Валерий Баранов: В бюджете очень жестко ограничен популизм всех предыдущий поколений власти

29.03.2011 

К одной из главных положительных составляющих деятельности правительства в прошлом году председатель Бюджетного комитета Верховной Рады Валерий Баранов относит то, что в стране впервые за последние 20 лет начались реформаторские движения. Об этом народный депутат заявил запорожским журналистам на пресс-конференции, посвященной итогам его депутатской работы за первый квартал.

Інноваційний проект: "43 проблеми – 43 рішення"

29.03.2011 

У Запорізькій області побував народний депутат України, голова бюджетного комітету Верховної Ради України Валерій Баранов. Він зустрівся з представниками трудових колективів, політичних партій і громадських організацій Приморського району, відвідав комунальний заклад «Санаторій медичної реабілітації «Глорія».

Олег Зарубинский: «Общество должно «давить» на власть, в том числе и на законодателей»

29.03.2011 

Состоялся последний из четырех пресс-туров в центральные органы власти, организованных для крымских журналистов Информационным пресс-центром (Симферополь) и Институтом развития региональной прессы (Киев). Решить оргвопросы по его проведению оказалось сложнее всего, поскольку планировалось посещение «святая святых» украинской власти — Администрации Президента и Верховной Рады.

Земля як об’єднавча основа українського суспільства.

23.03.2011 

Стаття Голови Верховної Ради України Володимира Литвина в газеті «Голос України» від 23 березня 2011 року

Народная Партия настаивает на обязательном декларировании расходов чиновников
Народная Партия настаивает на обязательном декларировании расходов чиновников

23.03.2011 

Понятие «коррупция» появилось в нашей жизни относительно недавно. Но вот принцип «не подмажешь – не поедешь» существует с незапамятных времен. Поэтому те, у кого «все схвачено, за все заплачено» у нас всегда были хозяевами жизни, а те же, кто не научился давать «на лапу», как правило, ходил в аутсайдерах. Впрочем, почему же прошедшее время? Мы и сейчас живем в эпоху разгула коррупции, которая опутала все сферы нашей жизни, словно гигантский спрут.

Володимир Литвин: «Майбутнє країни асоціюватиметься з місцевим самоврядуванням»
Володимир Литвин: «Майбутнє країни асоціюватиметься з місцевим самоврядуванням»

12.03.2011 

Учора Голова Верховної Ради Володимир Литвин відвідав з робочою поїздкою Івано-Франківську область. У місті Яремче він провів Консультативну раду з питань місцевого самоврядування за участю голів обласних рад. Учасники засідання розглянули питання про законодавче забезпечення адміністративно-територіальної реформи в Україні.

Володимир Литвин: «Розраховую, що ми слухатимемо одне одного»
Володимир Литвин: «Розраховую, що ми слухатимемо одне одного»

03.03.2011 

Земля тривоги нашої... «Земля та земельні відносини: проблеми ринку землі, оренди, родючості» — основна тема обговорення «круглого столу», який відбувся вчора у Верховній Раді. У стінах парламенту зібралися керівники сільгосппідприємств, науковці, представники виконавчої влади, народні депутати.

«Перенестися із України ХХ століття у ХХІ століття»

22.02.2011 

Таке завдання Володимир Литвин вважає головним. Учора Володимир Литвин побував із робочою поїздкою на Житомирщині, відвідав Ємільчинський і Баранівський райони. Він пояснив, що прийняв рішення приділити першочергову увагу Поліським регіонам. Адже там, де розвинута індустрія, працюють підприємства, проблеми вирішуються простіше. Він відвідав Ємільчинську гімназію і школу в Першотравенську Баранівського району, лікарні в Ємільчиному і Баранівці.

СІЯЧАМ РОЗУМНОГО, ДОБРОГО, ВІЧНОГО

18.02.2011 

Виступ В.М.ЛИТВИНА на урочистих зборах з нагоди 90-річчя Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького 17 лютого 2011 року. Газета «Голос України» 18 лютого 2011 року

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".