Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Публікації
Робочий візит народного депутата України Валерія Баранова до Розівського району
Робочий візит народного депутата України Валерія Баранова до Розівського району

20.03.2012 

6 березня Розівський район з робочим візитом відвідав народний депутат України Валерій Баранов. Валерій Олексійович разом із своїми помічниками побував в чотирьох сільських радах району: Кузнецівській, Вишнюватській, Азовській та Новомлинівській. Мета поїздки – з’ясувати, чим живуть нині території, які проблеми хвилюють мешканців і які є шляхи їх вирішення.

Ігор Єремеєв: «Можливо, я повернуся у велику політику»

19.03.2012 

44-річного Ігоря Єремеєва часто називають найуспішнішим волинським бізнесменом, хоча його бізнес давно вийшов за межі Волинської області. Група компаній «Континіум», співвласником якої він виступає, має кілька напрямків діяльності, серед яких найбільш відомі — молочна переробка і торгівля нафтопродуктами.

Сергей Болотский: «До тех пор, пока конструктивизм не востребован обществом, в политику будут приходить популисты»
Сергей Болотский: «До тех пор, пока конструктивизм не востребован обществом, в политику будут приходить популисты»

14.03.2012 

Выборы президента в соседней с нами России не принесли сенсации, новый-старый глава государства избран, предвыборные страсти утихают, проигравшие Путину участники гонки делают работу над ошибками. Без особых потрясений и неожиданностей прошла в декабре минувшего года и парламентская избирательная кампания в РФ.

Народники проти зрівнялівки

13.03.2012 

Депутатська фракція Народної Партії у Верховній Раді України підтримає внесені урядом зміни до держбюджету. Про це заявив лідер депутатської фракції Народної Партії Ігор Шаров в інтерв’ю журналістам.

Народный депутат Украины Валерий Баранов: «Самые вкусные помидоры все-таки с маминой грядки»
Народный депутат Украины Валерий Баранов: «Самые вкусные помидоры все-таки с маминой грядки»

12.03.2012 

Мир без женщин невозможен. А если бы природа устроила его как-то иначе, то он был бы однозначно более серым. В семье народного депутата Украины Валерия Баранова все женщины. В канун 8 Марта мы поинтересовались у Валерия Алексеевича, что он ценит более всего в своих близких. А поскольку самая первая женщина в жизни каждого мужчины – его мама, то и разговор мы начали с нее, с Галины Ивановны.

8 БЕРЕЗНЯ — ПРО СВЯТО І НЕ ТІЛЬКИ
8 БЕРЕЗНЯ — ПРО СВЯТО І НЕ ТІЛЬКИ

06.03.2012 

Наближення Міжнародного дня прав жінок і миру спонукає не лише до заслуженого вшанування жіноцтва, а й до аналізу стану правового забезпечення, ролі та статусу цієї соціальної верстви в людській цивілізації загалом та українському суспільстві зокрема.

Під час проведення реформ потрібні рішучі дії

01.03.2012 

Лідер депутатської фракції Народної партії у Верховній Раді України Ігор Шаров вважає, що головним пріоритетом реформ у сферах освіти й медицини має стати підвищення престижу професій учителя і медика.

Василий Надрага: «Баланс на рынке труда решит проблему безработицы»

29.02.2012 

Безработица в Украине постепенно идет на спад, однако вопрос незанятости трудоспособного населения все еще остается актуальным. О причинах безработицы в нашей стране и о методах ее преодоления в интервью газете «ХХI век» сообщил Василий Надрага, первый заместитель министра социальной политики Украины, член Политисполкома Народной Партии.

Василь Черній: «Ці політичні барикади у мене визивають неприємне враження»

28.02.2012 

Колишній заступник губернатора, а зараз народний депутат України Василь Черній про законотворчість, прогульників у парламенті і те, як виграв вибори у Липовецькому районі Вінницької області розповів Вінницькому міському щотижневику «Місто».

Букет дружбы
Букет дружбы

24.02.2012 

С самого своего основания Бердянск был многонациональным городом. Здесь мирно уживались не только представители разных народов, но и разных религиозных конфессий. В нашем городе никогда не было каких-либо столкновений на почве национальной или религиозной розни. И многие вполне обоснованно считают, что мирное соседство и работа на общий интерес как раз и стали одним из важных факторов успешного развития Бердянска в XIX веке.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".