Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Публікації
Василий Надрага: «О ветеранах нужно заботиться постоянно, а не только в канун праздников»
Василий Надрага: «О ветеранах нужно заботиться постоянно, а не только в канун праздников»

16.05.2012 

Неделю назад в Украине отмечался один из самых значимых праздников – День Победы, который еще раз напомнил всем нам о великом подвиге нашего народа, победившего фашизм. Благодаря людям, которые в жесточайших условиях смогли выстоять и освободить свою страну от оккупантов, мы живем в свободном государстве. К сожалению, большинство из нас вспоминает об этом лишь в канун 9 Мая.

Перемога 1945 р.: історична реальність і суспільна рефлексія (історіософські нотатки)

08.05.2012 

Стаття Голови Верховної Ради України, Голови Народної Партії Володимира Литвина до Дня Перемоги в газеті "Голос України" від 8 травня 2012 року.

Сергей Болотский: «Вложение средств в образование – это инвестиции в будущее Украины»
Сергей Болотский: «Вложение средств в образование – это инвестиции в будущее Украины»

04.05.2012 

Заканчивается учебный год. Школьники уже в предвкушении летнего отдыха. Лишь выпускникам предстоит серьезно потрудиться и сделать серьезный выбор – определиться с профессией и вузом. О ситуации в сфере образования мы поговорили с председателем Луганской областной организации Народной Партии Сергеем Болотским.

Андрей Сурин: «Хочешь изменить мир – начни с себя»
Андрей Сурин: «Хочешь изменить мир – начни с себя»

03.05.2012 

В апреле-мае донецкие народники в рамках экологической акции «Красота природы – чистота души» занимались высадкой саженцев туи. Кроме того, всем желающим раздавали семена цветов. Инициатором этой акции выступил лидер Донецкой региональной организации Народной Партии, предприниматель Андрей Сурин.

Людина, яка ніколи не лукавить
Людина, яка ніколи не лукавить

28.04.2012 

Чесно кажучи, мене завжди дивувала поведінка Володимира Литвина. Політика. За понад двадцять років перебування у журналістиці доводилося стикатися з багатьма дійовими особами на політичній арені країни. І такої відкритої, ранимої душі, як у нього, не доводилося зустрічати.

Без води - ні туди і ні сюди...

26.04.2012 

Більше шести тижнів без води у кранах просиділи мешканці однієї з хустських вулиць. Постійні аварії через зношеність водопроводу стали уже ледь не візитною карткою цього багатостраждального мікрорайону. Після чергового прориву труби став руйнуватися фундамент будинку. Люди платили за воду, яка бігла під ноги.

Валерий Баранов: «Парламент страны увеличил бюджет, усилив его социальную составляющую»
Валерий Баранов: «Парламент страны увеличил бюджет, усилив его социальную составляющую»

24.04.2012 

12 апреля Верховная Рада Украины приняла изменения к бюджету страны. Доходная часть государственной казны увеличена на внушительную сумму – 33,3 млрд грн. По информации председателя Бюджетного комитета Верховной Рады Валерия Баранова, большая часть этих денег направлена на социальные программы. Значительная дополнительная сумма выделена и на социально-экономическое развитие территорий.

Народний депутат України Валерій Баранов відвідав Чернігівський район
Народний депутат України Валерій Баранов відвідав Чернігівський район

18.04.2012 

Такими багатими на дискусії, взаємний обмін інформацією й обопільне корисне спілкування є зустрічі народного депутата України Валерія Баранова з депутатами сільських рад, активістами сільських громад і місцевими керівниками. Як заявив Валерій Олексійович, він поставив перед собою амбітну мету: відвідати усі сільські ради свого округу, бо він має тверде переконання, що для якісної роботи народному депутату необхідно радитися з людьми.

ВАСИЛЬ ЧЕРНІЙ: «ВЕРХОВНА РАДА МАЄ ПРИЙНЯТИ ПАТРІОТИЧНО ВИПИСАНЕ ЗЕМЕЛЬНЕ ЗАКОНОДАВСТВО»

14.04.2012 

Наприкінці минулого року фракція Народної Партії у Верховній Раді України поповнилася новим депутатом. Ним став Василь Черній, який замінив Олега Поліщука, у зв’язку зі складенням останнім депутатських повноважень. Василь Черній має багаторічний досвід роботи в органах виконавчої влади, зокрема очолював Липовецьку райдержадміністрацію Вінницької області та був заступником голови Вінницької облдержадміністрації з питань агропромислового комплексу.

Про сільські проблеми – з перших вуст
Про сільські проблеми – з перших вуст

13.04.2012 

Жителі Куйбишевського району добре знають народного депутата України Валерія Олексійовича Баранова. Бердянці тричі обирали його міським головою. У 2007 році після позачергових виборів у Верховну Раду України він став парламентарієм. Нині В.О. Баранов є головою Комітету Верховної Ради з питань бюджету. У районній газеті періодично з’являються його публікації на актуальні теми.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".