Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Як необхідно "закінчувати" мораторій земель с/г призначення?

03.09.2019

До того ж, варто відмітити, що за створенням ось цього « заплутаного клубка», а звідси і земельного хаосу, стоять якраз ті, хто сьогодні консультує владу у питаннях - які їй приймати рішення. 
А тепер уявіть собі, що Україні, на початку незалежності, не нав’язується програма «Вашингтонського консенсусу» (яка була розроблена для латиноамериканських країн), у наші земельні питання не вмішується МВФ і інші міжнародні організації, не проводиться «дике» розпаювання – то можливо ми б сьогодні жили у зовсім іншій країні? 
Коли говорять, що наша земля нікому не потрібна, і нічого не станеться якщо запустять ринок, тоді я не можу зрозуміти, чому приїзд кожного великого закордонного гостя, починається словами – Коли розпочнете ринок землі?
Невже у нас у країні уже все гаразд і не вирішеним залишився лише «ринок землі»? 
Я не розумію (а точніше розумію), чому влада, у тому питанні яке є стратегічним для України, тому що це 70% нашої території, замість того щоб детально розібратись і вивчити досконало це питання та прийняти правильне рішення з урахуванням інтересів майбутніх поколінь українців, так спішить відкрити ринок щоб навіть їх депутати не встигли вивчити це питання і не задумались над голосуванням. 
Звичайно із мораторієм на землю варто закінчувати, але знаючи, що цей земельний хаос створювався штучно і свідомо, і саме із ціллю щоб доведена до злиднів частина українців сама пропонувала землю, то до розплітання цього клубка варто підійти дуже обережно. Тому, що в один час - можемо втратити все.

Сергій Медвідь, кандидат сільськогосподарських наук

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".