Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗВІТ ПРО ДЕПУТАТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ВОЛОДИМИРА ЛИТВИНА ЗА ЧЕРВЕНЬ 2019 РОКУ

08.07.2019

Виборчий округ №65

Розглянув та опрацював 589 листів та заяв громадян, підготував та направив в органи влади 392 депутатських звернень. Подав до Верховної Ради України 8 депутатських запитів. Багаторазово виступав на пленарних засіданнях.
Матеріальна підтримка людей через місцеві органи влади склала 56 тис. грн. 57 заявникам безпосередньо сприяв у проведенні необхідних обстежень, консультацій та лікувань, розв’язанні інших нагальних проблем.
На виборчому окрузі провів 127 зустрічей, на яких були присутніми 7,5 тис. людей. В ході їх отримав 347 звернень.
Відвідав села Садки, Середи, Просіка, Тайки, жителі яких постраждали від нехлюйського використання хімічних засобів орендарями людських паїв. Вживав заходів із вирішення цієї проблеми, притягнення до відповідальності винних. Зустрівся з медпрацівниками Баранівського, Новоград-Волинського, Ємільчинського районів. Був присутнім на чемпіонаті області з важкої атлетики серед школярів у Першотравенську, заходах до дня підприємства Церсаніт, Дня села Великий Молодьків.
Зустрічався з держслужбовцями Баранівського району з нагоди професійного свята. Брав участь у випускних вечорах навчальних закладів: Новоград-Волинський економіко-промисловий технікум, Новоград-Волинське вище професійно-технічне училище, медичний коледж, ліцеї № 4, № 11, ЗОШ 1-3 ступенів № 3, № 6, № 7, № 9, Токарівської та Новороманівської ЗОШ 1-3 ступенів.
З нагоди Дня Конституції провів зустріч з Пулинською селищною громадою.
Про депутатську діяльність регулярно інформував через національні та місцеві засоби інформації, персональну сторінку у соціальній мережі Facebook, на офіційному веб-порталі Верховної Ради України.
Помічниками-консультантами здійснено 60 прийомів, прийнято 127 жителів округу.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".