Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Наступні завдання Української Революції

06.07.2019

Життя людини вимірюється роками, а націй - століттями. Тож 28 років постсовка - це просто мить в контексті національного розвитку, за яку нами вже зроблено чимало. Тепер слід навчитися покладатися на себе й відповідати за свої вчинки та власний вибір, думати насамперед своєю головою.
Потрібно чітко усвідомити, що ні зі Сходу, а ні з Заходу нам рецептів щастя ніхто не дасть, бо ззовні пропонується лише зовнішнє управління. 
Давайте спільно формулювати наше бачення власного розвитку та шляхи його досягнення, щоб мати конкретні критерії оцінки тих чи інших політиків та політичних сил з позиції україноцентризму, тобто власних національних інтересів. Саму програму Ви можете подивитись за відповідним посиланням: https://i-ua.tv/programs/suspilni-dialohy/24431-nastupni-zavdannia-ukrainskoi-revoliutsii

 

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".