Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗВЕРНЕННЯ до виборців 65-го виборчого округу

16.07.2019

Я жив і живу чесно, присвятив себе служінню землякам, дбав і дбаю про Україну. Ніколи не зазіхав і не зазіхаю на державне. Все, чого досяг, - результат мого розуму, волі та відповідальності перед Вами, наснаги, яку черпаю з отчого краю.

Те, що опоненти вдаються до інсинуацій та бруду – свідчення того, що вони бояться. Бояться неминучих розвінчувань, адже державне фактично перебрали у свою власність, перетворились на олігархів, взяли під контроль місцеву владу, а людей – в заручники. Тепер вже намагаються купити собі владу. Їх чорна брехня є нічим іншим, як спробами уникнути неминучої відповідальності. Тому на правду реагують цинічними наклепами, тиражують їх в підкуплених соціальних мережах.

Вірю: Ви все бачите і чудово розумієте. І своєю підтримкою доводите, що порядність і служіння людям знаходять відгук у Ваших серцях.

Так має бути. І так буде. Ми – однієї крові. Ми – одна велика поліська родина.

Я працюю і буду працювати у Ваших інтересах, для людей Полісся. У цьому ніхто і ніщо не стане мені перепоною.

Володимир ЛИТВИН

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".