Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Тривожні дзвіночки для бізнесу в Україні

25.05.2019

Та ось що маємо на сьогодні.

Тези з інтерв`ю нового радника з питань оподаткування при Президенті Зеленському- Данили Гетманцева:

«Податкові ставки в Україні є одними з найнижчих у Європі…» — така вступна, при всіх попередніх реформаторах економіки, звучала завжди перед тим, як заявити, що лібералізація «не на часі».

«Проблема не в ставках, а в адмініструванні» — маркер того, що «реформатор» повністю не усвідомлює, що відбувається, або навпаки, добре усвідомлює, але по злому наміру намагається «замилити» питання.

«Двократне зниження ставки єдиного соцвнеску (ЄСВ) у 2016 році- бездумний популізм» — читай тезу другу, частина перша.

«Спершу в країні потрібно вирішити проблеми в адмініструванні, щодо корупційної складової, війни, забезпечення права власності та верховенства права», і тільки потім «думати про перегляд (з напрямку думки радника, я так зрозумів, у сторону підвищення) ставок» — на ваш суд, шановні коллеги.

Щось не у ту колію став цей потяг, с самого початку.

Далі буде…

Андрій Гарнат

https://i-ua.tv/blogs/24175-tryvozhni-dzvinochky-dlia-biznesu-v-ukraini

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".