Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Постулати розколу та єдності України

20.05.2019

Останні політичні події змушують ще раз звернути увагу на суть політичного процесу, який відбувається нині, заявивши громадянську позицію.

Створення Святославом Вакарчуком своєї партії "Голос" з точки зору політтехнології виступає як запасний варіант для націонал-патріотів. Тобто Вакарчук хоче бути лідером націонал-патріотів на той випадок, як Порошенко потрапить під слідство і змушений буде завершити свою політичну кар'єру. Так само він хоче відтягнути частину електорату Зеленського.

Але почав Святослав Вакарчук як політик погано і вкрай небезпечно для України.

Основні тези української "Секти-25%" – 1) "ми – еліта, решта – бидло"; 2) "хто не за нас, той за Путіна" – були творчо розвинуті Вакарчуком.

Ось цитата з його виступу: "У часи, коли Росія своїми діями підриває нашу безпеку і створює екзистенційну загрозу ззовні, стара політика ослаблює державу зсередини. Ми мусимо знищити внутрішнього ворога, і стати сильними перед лицем ворога зовнішнього. Саме тому партія "Голос" йде на вибори до Верховної Ради..."

Отже, зараз постулати розмежування в Україні виглядають так:

1. Росія є єкзистенційною загрозою ззовні, а старі політики ослаблюють державу зсередини (потрібно так розуміти – в інтересах Росії).

2. Нові політики (і Вакарчук серед них) мають вести війну зі старими політиками.

3. В Україні є внутрішні вороги (вочевидь серед 75%, бо 25% це ж націонал-патріоти).

4. Щоб перемогти зовнішнього ворога, потрібно спочатку знищити ворога внутрішнього.

Вакарчук діє майже за Леніним – "перетворимо імперіалістичну війну у війну громадянську".

Ці політичні постулати означають політику розколу України. До розкольницьких дій "Секти-25%" прямо і публічно підключився Вакарчук.

Політика розколу України є вкрай небезпечною, бо якраз і діє на боці Росії, оскільки Росія дуже зацікавлена у тому, щоб її війна проти України перетворилася на внутрішню війну всередині самої України. Тому Вакарчук і є публічним агентом політики Росії, який намагається замістити старого її агента – Порошенка.

В ситуації війни Україну потрібно не розколювати, а збирати докупи. І збирати докупи не "скрєпами" типу "армія, мова, віра", а складним процесом загальносуспільного договору, уникаючи розмежувань і протиставлень.

Ще раз для критиків такої громадянської позиції.

1. Не 75% протиставили себе 25%, а саме 25% протиставили себе 75%. Тобто розмежування започаткували 25%.

2. Саме 25% заявили, що вони еліта і за Україну, а 75% – бидло і за Путіна. Тобто 25% не лише відділили себе від 75%, але і заявили про антагоністичне і агресивне несприйняття 75%. Агресія і антагонізм іде від 25%.

3. Немає іншого способу подолати розкол "Секти-25%", ніж викривати його і закликати до єдності через Суспільний Договір. Викриття розколу і заклик до Суспільного Договору аж ніяк не може бути розколом. Тому спроба домовитись іде від 75%.

4. 25% не сприймає процес Суспільного Договору як спосіб комунікації, вони готові діяти лише через домінацію та примус, що і показали законом про мову.

Це і є ситуація розколу України.

Ми не можемо ігнорувати чи заперечувати цей розкол.

Ми, українська громада, маємо подолати цей розкол України. Саме тому, так важливо зрозуміти хибність політичних постулатів "Секти-25%" та політика Вакарчука.

Сергій Дацюк

https://blogs.pravda.com.ua/authors/datsuk/5cdfa51bcce76/?fbclid=IwAR3zD6fffIt9VWycXZqz42OQwecQOCXpwzZbeizIgyL0fRYBWxSZJCv8EZI

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".