Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗВІТ ПРО ДЕПУТАТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ВОЛОДИМИРА ЛИТВИНА за лютий 2019 року

02.03.2019

ЗВІТ ПРО ДЕПУТАТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ
за лютий 2019 року

Виборчий округ №65


Розглянув та опрацював 295 листів та заяв громадян, надіслав в органи влади 187 депутатських звернень. Подав до Верховної Ради України 10 депутатських запитів.
На звернення виборців надав 15 тис.грн. матеріальної допомоги, а через обласний та районні бюджети 47 тис. грн., 156 заявникам сприяв у проведенні необхідних обстежень, консультацій, лікувань.
Домігся збільшення обсягу освітньої субвенції на 10 400,0 тис.грн. для оплати праці педагогічних працівників Житомирської області. 
За мого сприяння Міністерством освіти і науки підготовлено проект розпорядження Кабінету Міністрів Укрїни” Про перерозподіл обягу освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2019 році”. Проектом передбачено збільшити обсяг освітньої субвенції для бюджету Пулинської селищної об’єднаної територіальної громади в обсязі 1390,9 тис.грн.
З нагоди 30–ї річниці виведення радянських військ з Республіки Афганістан був присутній на урочистих заходах в смт. Ємільчине, смт. Пулини, міст Баранівка та м. Новоград-Волинський. Надав матеріальну допомогу на статутну діяльність спілкам воїнів Афганістану в сумі 24 тис. грн. Привітав та відзначив учасників Афганської війни,матерів загиблих та вдів. 34-м надав матеріальну допомогу 34-м на суму 11300 грн. Забезпечив та вручив 30 медалей учасникам Афганської війни.
Відвідав Староолександрівську громаду Пулинської ОТГ. Ознайомився з роботою Будинку культури, дитячого навчального закладу,ЗОШ I-II ступенів. Спілкувався з громадою села, звітував про свою роботу.
Побував у Новоград-Волинському спеціалізованому будинку дитини для дітей сиріт з вадами фізичного та розумового розвитку. Передав для їх потреб одяг (більше 200 одиниць).
У зв’язку з 148–ю річницею з дня народження Лесі Українки спілкувався з працівниками музею з питань поліпшення його діяльності та підготовки до 150-річчя поетеси.
Організував у м.Новоград-Волинському регіональну нараду керівників вищих навчальних закладів 1-2 рівня акредитації – коледжів, технікумів Житомирської області з обговорення проекту закону України «Про фахову передвищу освіту».
Взяв участь у відкритті дошкільного навчального закладу в с. Тупальці Брониківської ОТГ Новоград-Волинського району. На капітальний ремонт закладу допоміг коштами (майже 600 тис.грн.). Вітав дітей та батьків, спілкувався з громадою. Всього для її потреб за останні роки було спрямовано 1 млрд. 200 тис.грн.
Допоміг дитячому садочку в с. Суховоля (Піщівської ОТГ): 100 м кв. керамічної плитки та 6-ма одиницями сантехніки. 
Про депутатську діяльність регулярно інформував через національні та місцеві засоби інформації, персональну сторінку у соціальній мережі Facebook, на офіційному веб-порталі Верховної Ради України.
На окрузі прийняв 35 громадян.
Помічниками-консультантами здійснено 60 прийомів, прийнято 89 жителів округу.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".