Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
МИ ПОВИННІ ЦЕ ЗРОБИТИ

19.03.2019

Влада жодним чином не реагує на тривале і постійне забруднення річок Хомора і Случ, що вже спричинило непоправні екологічні проблеми на територіях майже в 15 тис.км2. Не допомагають депутатські запити і звернення, блокування доріг та мітинги під Кабінетом Міністрів тощо.
Вдався чи не до останнього заходу: проекту постанови Верховної Ради про визнання басейну річок Хомора та Случ на території Полонського району Хмельницької області та Баранівського і Новоград-Волинського районів Житомирської області зоною надзвичайної екологічної ситуації. Зробити це може лише президент за поданням Кабінету Міністрів. 
Сподіваюсь, що депутати підтримають це рішення. Тим більше, що я обійшов усі фракції та групи, заручився підтримкою їх лідерів.
Прошу усі громади, усіх активістів і небайдужих людей надсилати відозви, звернення та вимоги до якнайшвидшого прийняття цієї постанови. Тільки спільними зусиллями зможемо вирішити цю злободенну проблему. Сподіваюсь на Вашу небайдужість!

Володимир Литвин, Голова Народної Партії

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".