Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
МИ ПОВИННІ ЦЕ ЗРОБИТИ

19.03.2019

Влада жодним чином не реагує на тривале і постійне забруднення річок Хомора і Случ, що вже спричинило непоправні екологічні проблеми на територіях майже в 15 тис.км2. Не допомагають депутатські запити і звернення, блокування доріг та мітинги під Кабінетом Міністрів тощо.
Вдався чи не до останнього заходу: проекту постанови Верховної Ради про визнання басейну річок Хомора та Случ на території Полонського району Хмельницької області та Баранівського і Новоград-Волинського районів Житомирської області зоною надзвичайної екологічної ситуації. Зробити це може лише президент за поданням Кабінету Міністрів. 
Сподіваюсь, що депутати підтримають це рішення. Тим більше, що я обійшов усі фракції та групи, заручився підтримкою їх лідерів.
Прошу усі громади, усіх активістів і небайдужих людей надсилати відозви, звернення та вимоги до якнайшвидшого прийняття цієї постанови. Тільки спільними зусиллями зможемо вирішити цю злободенну проблему. Сподіваюсь на Вашу небайдужість!

Володимир Литвин, Голова Народної Партії

Топ - новина
Добрі люди – земляки!

25.07.2019

Народна мудрість вчить: коли не можеш змінити ситуацію, зміни своє ставлення до неї. Тому як данність сприйняв результати голосування у 65-му виборчому окрузі.

Публікації
Пане Зеленський, що робитимемо зі зброєю?

02.09.2019 

Відсутність правового регулювання і єдиних для всіх правил володіння та використання цивільної зброї позбавляє саме законослухняних громадян ...