Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Нову країну можна народити тільки знизу

15.03.2019

Нашому суспільству виявилось надзвичайно важко помислити створення Нової Країни через свої соціальні інституції і їх базис – ГРОМАДИ! 
Ми обговорюємо (і очікуємо) дива від ефемерної держави, політиків, міжнародної спільноти… І нас зовсім не гнітить думка, що ми весь час намагаємося запозичити щось чуже: суспільні відносини, закони, інституції, економіку.
В наші голови ніяк не вкладається, що Нову Країну можна народити тільки знизу і тільки через свої природні інституції: сім’ю, кооперацію, церкву, тер.оборону, освіту, громадянське суспільство і їхнє ядро – ГРОМАДИ. Бо вони саме ті, що витікають із першооснов будь якої цивілізації: етики, економіки і права.
Громадянське (від приналежності до громади) мислення здебільшого притаманне людям, які мислять вільно і готові домовлятися про спільне і з рештою про те як нам жити разом. 
Ми усі стоїмо на порозі великих суспільних потрясінь, які дадуть нам черговий шанс і відкриють «вікно можливостей» з реалізації першочергового завдання: Про організацію складної моделі співжиття.

Саму передачу дивіться за відповідним посиланням: http://i-ua.tv/index.php?newsid=14976&fbclid=IwAR0DSv5oz2TNyE4gsyeMuhiPiN-YvoKeDLNBnjIvlTxCJeDLafNtAHQMTlQ

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".