Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Афганці – не випадкові люди в Україні!

12.02.2019

Влада робить вигляд, що в календарі пам’ятних і святкових дат на 2019 р. немає такої події, як 30-річчя виведення радянських військ з Афганістану. Усілякі дрібниці і навіть незрозумілі дати є, а цієї – начебто не існує.
Так, у афганців немає дня перемоги (утім, його відібрали і в старших поколінь). Але в них є головне – честь солдата! Їм довелося рано і навіть миттєво подорослішати, в бою загартувати відчуття братерства і взаємопідтримки, пізнати себе, наочно побачити, що таке смерть, страх і самопожертва. Війна передчасно зробила їх душі мозолястими та покраяла серця шрамами. Але вони на практиці показали, що перемога за тими, у кого перевага не лише у зброї, а насамперед сила волі й мужність, вірність присязі.
Заходи, які відбуваються у ці дні в містах і районах – заслуга братства афганців та небайдужих людей, всього українського суспільства. Але не влади, яка намагається декомунізувати все, щоб випалити народну пам'ять і забути тих, за чиїми спинами її нинішні очільники здобували освіту, робили кар’єру, сколочували свої перші капітали.
Але їм не варто (і небезпечно) забувати, що в афганців особливо розвинене відчуття справедливості й самоповаги. У них – особлива гордість, яку не купити передвиборчими гаслами і навіть грошовими подачками з допомогою різноманітних мереж. Вони – не випадкові люди в Україні!

Володимир Литвин, Голова Народної Партії

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".