Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ХТО НАМИ КЕРУЄ?!

03.12.2019

МОН в особі міністра нещодавно гучно заявило, що в Україні надмір вчителів. Відповідно зайвих доведеться скорочувати.

Але на запит «Українських новин» з цього приводу, Міністерство взагалі не спромоглося повідомити навіть точну кількість працюючих. Два підрозділи МОНу назвали дві різні цифри з розходженням порядку в 4 тис. педагогів (437878 і 441708). А щодо показників дефіциту/профіциту міністерство, як виявилось, взагалі не має жодного розуміння. Разом з тим міністр дозволяє собі подібні гучні некомпетентні твердження. Тоді, як, наприклад, лише у Києві не вистачає 604 вчителя. Не кажучи вже про значний відсоток по країні педагогів пенсійного віку, яких немає ким заміняти. Можливо, на її думку, школи, першорядно у сільській місцевості, взагалі зайві, тоді й педагоги ні до чого.

 

Володимир Литвин, Голова Народної Партії

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".