Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Відбулось… Очікуване і неминуче, про що знали заздалегідь – освячення в тристоронній Контактній групі узгодженої дипломатичними радниками глав держав і урядів України, ФРН, Франції і РФ «формули Штайнмайєра».
Україну просто остаточно дотиснули партнери по нормандському формату після репліки Трампа в ході зустрічі із Зеленським: повирішуйте з Росією свої проблеми.
Тому особливо театральними виглядають демонстрації праведного гніву з боку політиків, зокрема П.Порошенка, а також пробудження патріотів. Очевидно, з’явилась робота, відтак стрепенулись загострені на боротьбу зі зрадою. На цьому фоні особливо цікавою виглядає позиція лідера «Батьківщини»: ми проти «формули Штайнмайєра», вважаємо її неприйнятною, але просимо президента «терміново зібрати лідерів парламентських фракцій і детально пояснити, що підписано у Мінську та на які дії надано згоду». Що пояснювати, коли проти?
Незалежно від дальшого розвитку подій, очевидними є дві обставини:
Перша – у разі вже виконання досягнутих домовленостей в рамках нормандського формату, політичне протистояння в Україні вийде на поверхню. Будуть спроби реваншу.
Друга – якщо владу перетиснуть її опоненти і вона піде на ревізію домовленостей у законодавчих актах, вчергове запропонувавши «українську формулу», Європа, особливо з урахуванням принизливих відгуків про Меркель і Макрона, отримає привід остаточно відвернутись від України. Росія знову ж таки виглядатиме переможцем. Згадають нам безглузді демарші, у тому числі в ПАРЄ і т.п.
У ВР вже заговорили про «українську формулу». Але мають розуміти, що й реалізовувати її будемо самі, залишимось наодинці з Росією. Тобто повернемо ситуацію, у кращому випадку, на висхідні позиції.
Тоді як для наповнення реальним змістом позірних вболівань чи не усіх політиків та активістів за припинення війни, повернення Донбасу в лоно України, слід було до всього іншого додати також довибори до Верховної Ради на цих територіях. А це – 15 народних депутатів. Таке представництво у центральній владі дозволило б краще зшивати Україну.
Зауважимо, що партії отримали додаткові мандати на останніх виборах за рахунок частини жителів Донбасу, які не брали участі у голосуванні.
Висновок очевидний: замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України.

Володимир Литвин, https://www.facebook.com/vm.lytvyn?__tn__=%2CdC-R-R&eid=ARBBzgWuUaQwFv6HstDXZAGm77WJuAh7Nh7rfQH97k0CzOvS9t_q4lV8-cF3Efmgazwp7ZjnmDIIatD5&hc_ref=ARSF16T-mRtsTFYnIRTrl6nGuMjjhey4GqJnRw9tpgLnNxHVmURoK1m5BC0qDYNtArg&fref=nf

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".