Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ДЕЯКІ ПЕРШІ ВРАЖЕННЯ. КАЖУТЬ, ЩО ЯК ПРАВИЛО, ВОНИ ОБ’ЄКТИВНІ (ВІД ВИСТУПУ П. ПОРОШЕНКА У ВР)

24.09.2018

ДЕЯКІ ПЕРШІ ВРАЖЕННЯ. КАЖУТЬ, ЩО ЯК ПРАВИЛО, ВОНИ ОБ’ЄКТИВНІ (ВІД ВИСТУПУ П. ПОРОШЕНКА У ВР)

1. Годинний виступ сприймався як значно триваліший через атмосферу нагнітання у поєднанні з випромінюванням оптимізму, у який навіть влада не дуже вірить.
2. Режисура в залі, в плані організацї оплесків для демонстрації підтримки.
3. Зміст доповіді свідчить, що правда стала більш нейтральною, а неправда – більш значущою і авторитетною (адже видається із державних вуст).
4. Посилання на західні оцінки України як доказ того, що для її керівництва куди важливіше, а можливо й головне, що думають зарубіжні партнери, ніж що думають наші люди.
5. Продовження практики переймання проблемами РФ, щоб не говорити про свої.
6. Сьогоденна подія засвідчила, що Президент перехопив ініціативу в основних конкурентів на виборах і фактично змусив їх йти у фарватері його політики. У тому числі з допомогою Верховної Ради, зокрема через зміни до Конституції.
7. Показово, що тезам про створення єдиної канонічної Православної церкви найактивніше аплодували греко-католики та представники неправославних конфесій і течій.
8. Як натяк незгодним виглядає твердження, що тим ієрархам і вірним УПЦ-МП, які вирішать перейти під Томос, гарантується захист. А – решті?
9. Теза: не будемо точно поклонятися чужим Богам. Кому належить Ісус Христос? Хіба вони у нас різні?
10. Нападки на нелояльні ЗМІ. Підтримка ідеї закону про іноземних агентів вказує на підготовку до зачистки інформполя. Адже вже зараз можна констатувати, хто потрапить до відповідного переліку.
11. Персональні натяки опонентам. У цьому плані показовим виглядає твердження: гарантую чесні президентські і парламентські вибори. Отже, облиште будь-які надії та плани на президентство. Ніхто не віддасть країну популістам і реваншистам!
12. Все інше – складно і розумно. Як у народні мудрості: Хто це співав? Ми! Ревли мов бички! Так тож батько!

Володимир Литвин, Голова Народної Пантії

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".