Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Що відбувається зі світом?

14.09.2018

Що відбувається зі світом?
Ми перебуваємо в процесі переходу до нової фази цивілізаційного розвитку (це навіть не перехід, а фактично Big Rip – Великий Розрив).
Мартін Хайдеггер визначив цей Перехід як Інший Початок, або Подія (Der Andere Anfang, Ereignis). І немає мосту звідси на той бік: «There is no bridge from here to the other beginning».
Перехід в майбутнє - це стрибок через Безодню… І без онтологічної тріади Поет – Філософ - Політик (як, наприклад, Гомер – Арістотель – Олександр Македонський) ми не справимось.
Що коїться в Україні?
Ми зайшли в глухий кут!
І тому чітко усвідомлюємо, що усі ідеї і поняття парадигми Модерну (суспільний договір, ліберальний індивідуум, антропоцентризм, свобода, рівність, національна держава, нація, конституція, легітимна влада, вибори, історія, прогрес) – це штучні ідеальні (мисленнєві) конструкції, які вже давно працюють не на суспільне Благо, а на деградацію і руйнування Людини, Суспільства і Планети.
Ми зрозуміли, що глобальні проблеми потребують глобальних рішень. Вони не розв'язуються на рівні національної держави, чи політичної нації. 
Ми НЕ можемо де-глобалізувати демографічні, енергетичні, економічні, екологічні, інформаційні, технологічні проблеми. Значить, потрібно глобалізувати національну політику. 
Про поточний момент в нашій Ойкуме́на.
Нас знищують і розпорошують по світу!
Мінус 20 мільйонів за 25 років. 
Знищують як націю в якій відбувається пошук нових смислів і відносин. 
Ми творимо нове, а тому розуміємо, що Новий Суспільний Договір і нова Конституція – це такі ж штучні конструкції як і вибори під які вони створюються.

Олексій Якименко

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".