Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Пенсійна реформа по-українськи: "Обіцянка-цяцянка, а дурникові - радість!"

19.02.2018

Щоб наповнити пенсійний фонд і суттєво підвищити пенсії не потрібно так званої пенсійної реформи. Для цього варто керуватися суспільними, а не олігархічними інтересами. Ренти від використання надр і землі цілком достатньо для гідного утримання людей на заслуженому відпочинку. Щоправда, тоді "постраждають" володарі яхт, елітної нерухомості, літаків, островів разом з тими, хто закриває очі на їхні офшорні рахунки й цинічно користується вкраденими в українців грошима для інвестування власних економік. 
Тому годі сподіватися на олігархічну владу та її закордонних покровителів з реформаторами-грантоїдами. 
Нам потрібна сучасна соціальна держава, а не ресурсне охвістя Росії чи Заходу з дешевою рабсилою та пенсіонерами-злиднями! 
Народ, який і є джерелом влади, повинен отримати свою владу - владу українського народу! Про це дивіться за відповідним посиланням: http://i-ua.tv/index.php?newsid=12827

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".