Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ХТО ГАЛЬМУЄ ПРОЦЕС СТВОРЕННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД !?

01.02.2018

Як сталося так, що ми просто змушені випрошувати в чиновників зробити для нас те, для чого ми їх власне й обрали? І чому ми й досі не хочемо змінити існуючий ганебний стан справ у відношеннях між владою й громадою?

Чому всупереч існуючому процесу державотворення розвинених країн (який бере за основу Україна) і всупереч нашій Конституції (ст.5, 140, 143) на всіх рівнях саботується процес створення територіальних громад?

Чому під поняттям Територіальна Громада виступає місцева рада і її голова, які, фактично, узурпують владу на місцевому рівні!

Територіальна громада, це не тільки мешканці, об’єднанні постійним місцем проживання. Це перш за все об’єднання однодумців, у яких є спільні інтереси, спільні цінності, спільна самоідентифікація зі своєю громадою і звичайно – усвідомлення спільної власності, що є на цій території, а також плану, як використовуючи спільні ресурси, примножити його і таким чином зробити життя всіх мешканців і кожного особисто більш щасливим.

Тільки в процесі колективного усвідомлення стану проблем тієї чи іншої території, причин їх виникнення і звичайно усвідомлення шляхів їх подолання – народжується Справжня Громада. І тільки в цьому процесі жителі Територіальної Громади створюють для себе владні органи, які покликані допомогти членам громади реалізувати задумане.

А що ми маємо на сьогодні? Місцеві ради, виконкоми і голови – є, а самих Громад, які їх створюють – немає! 

P.S. Я, до прикладу, як і всі мешканці рідного і любого нами села Королівка Макарівського р-ну, що на Київщині і досі не знаю, яке майно є в нашій комунальній власності? Якій є бюджет і як він формується? Хто і скільки з місцевих підприємств сплачує податків? Куди в решті решт ідуть ці кошти?

Олексій Якименко

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".