Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Володимир Литвин: "Людям треба дати можливість самостійно розібратися в усьому".

16.10.2018

У Києві обсмоктують тему Томоса, влаштовують адміністративно-показушні подячні молебні, а люди, як і раніше, йдуть до Бога, моляться, сповідують віру батьків і просять у Всевишнього, щоб їх та країну залишили у спокої.
У Почаївській Лаврі, за усієї святковості, навіть повітря, власне вся атмосфера просякнуті тривогою, очікуванням чогось недоброго. Ось чому так важливо саме зараз припинити нагнітання пристрастей, демонстрації радості і зловтіхи, заклинання про перемоги і поразки. Адже безперервні намагання тримати суспільство у стані мобілізації на війни та фронти з усіх питань до добра не приведуть. Людям треба дати можливість самостійно розібратися в усьому.
Можливо, тоді й джерело Святої Анни знову буде наповненим цілющою водою…

Володимир Литвин, Голова Народної Партії

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".