Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗВІТ ПРО ДЕПУТАТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ВОЛОДИМИРА ЛИТВИНА ЗА 2017 РІК

26.01.2018

ЗВІТ ПРО ДЕПУТАТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ
ЗА 2017 РІК 
ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №65

Розглянув 2380 звернень громадян, в органи влади було надіслано 1682 депутатських звернень, забезпечено контроль щодо роботи над ними. Понад 90% цих звернень стосуються проблем здоров’я та відсутності коштів на лікування.
Виступив автором та співавтором 20 законопроектів, низки поправок до законів, 51 депутатського запиту. Брав участь у робочих групах з підготовки 10 законопроектів. 40 разів виступав у Верховній Раді України.
Особисто надав 108 тис. грн. матеріальної допомоги, а через обласний та районні бюджети - 392 тис.грн. 440 заявникам безпосередньо допоміг у проведенні необхідних обстежень, консультацій, лікувань та в інших питаннях. Зокрема, домігся направлення на лікування хворого за кордон (оплата лікування у сумі 110 000 дол. США здійснена за рахунок коштів, передбачених бюджетною програмою), сприяв у проведенні термінових операцій жителям округу в установах АМН України та інших київських клініках.
Допоміг у виділенні 500 тис. грн. на співфінансування відновлювальних робіт пошкодженого пожежею житлового будинку у смт. Довбиш, а також 9 індивідуальним власникам будинків, які були пошкоджені пожежами.
За підтримки Надзвичайного і Повноважного Посла КНР в Україні було придбано обладнання для освітянських і медичних потреб. У тому числі: ноутбуки (82), інтерактивні комплекси (5), наркозно-дихальний апарат, авторефрактометр та стіл для авторефрактометра.
Сприяв включенню Новоград-Волинського колегіуму до 100 загальноосвітніх навчальних закладів України, які реалізовуватимуть інтегрований підхід в початковій школі у 2017/2018 навчальному році.
Не допустив закриття в окрузі низки навчальних та медичних закладів, а також установ постійного чи тимчасового проживання самотніх громадян.
Займався питаннями невідкладних заходів у зв’язку із забрудненням річок Хомора та Случ, обстоював земельні права громад.
Відвідав 123 населених пунктів, провів 230 зустрічей у трудових колективах та з жителями округу. Ними було охоплено понад 16 тисяч людей. Особисто прийняв 610 людей.
На території виборчого округу постійно працювали чотири громадських приймальні. Помічниками-консультантами здійснено 708 прийомів громадян.
Школам та дошкільним навчальним закладам передав майже 2 тони цукру, 10 телефонних факсів, інше обладнання.
До 28-ї річниці виведення військ з Афганістану та з інших нагод відзначив цінними подарунками 45 жителів округу. До Дня Перемоги учасникам бойових дій та інвалідам війни передав продовольчі набори, матеріальну допомогу, допоміг необхідним медичним обладнанням.
Новоград-Волинському ЦПМСД вручив від Благодійного фонду «Майбутнє Полісся» медичне обладнання (ваги для новонароджених, крісло інвалідне, стіл-каталка для інструментів, шафи (2), столи (3), а міському територіальному центру соціального обслуговування – медичну ванну для процедур, інвалідні візки (7), ходунки (10), стільці (15). Реанімаційному відділенню Новоград-Волинського ТМО – апарат для дозованого введення лікарських препаратів.
Фонд забезпечив повне обстеження жителів сіл Куліші Ємільчинського району, Соколів Пулинського району на виявлення захворювання щитовидної залози. Терцентрам передав 25 ходунків та 4 функціональні ліжка для хворих, 2 інвалідні візки жителям Ємільчине та м. Новоград-Волинський.
Брав участь практично в усіх заходах на території округу. Наприклад, у смт. Довбиш Баранівського району був присутній на урочистостях з нагоди 100-річчя об’явлень Матері Божої Фатімської та освячення дієцезіального санктуарію Фатімської Божої Матері. Відвідував останні дзвінки та шкільні випуски. Зокрема, у Пищівській ЗОШ I-III ступенів та Новоград-Волинській гімназії ім.Лесі Українки. Найкращих 25 випускників (за рівнем знань) відзначив подарунками. В селі Слобода Романівська взяв участь у відзначенні Дня гімназії та зустрічі випускників. 13 вчителям та учням вручив заохочення.
Постійно проводив зустрічі й консультації з головами сільрад та депутатами з питань, пов’язаних з утворенням та функціонуванням ОТГ, та щодо проблем життєдіяльності сільських територій. Вивчав ситуацію у дитячих садочках, школах та медичних закладах в частині необхідності ремонтних робіт та поповнення їх обладнанням. 
Брав участь у заходах Днів населених пунктів, зокрема обласного фестивалю «Пулинський млинець». Вручив подарунки молодим подружжям (2), відзначив кращих спортсменів, відкрив дитячий ігровий майданчик, встановлений за моєї допомоги.
Був присутній і виступав на щорічних педагогічних конференціях працівників освіти Житомирської області, міста Новоград-Волинського, Ємільчинського, Пулинського, Баранівського районів та ряду ОТГ (Баранівської, Дубрівської та інш.). Вручив педагогам відзнаки Міністерства освіти і науки України – 34, Національної академії педагогічних наук України – 17. 
До Дня працівника освіти зустрівся з педагогами Новоград-Волинського, Пулинського районів та Довбиської ОТГ. Вручив педагогам відзнаки Міністерства науки і освіти України та Академії педагогічних наук -14. 
Взяв участь у заходах до 155-річчя селища Кам’яний Брід. Відзначив подарунками 11 жителів селища; в смт. Першотравенськ – у святкуванні Дня селища (надано 12 цінних подарунків його жителям). 
Взяв участь у заходах з нагоди 25-річчя Великомолодьківської ЗОШ 1-3 ступенів. Вручив відзнаки Національної академії педагогічних наук України вчителям школи - 4, відзначив подарунками 5 її учнів та працівників.
До Дня працівника сільського господарства відзначив подарунками працівників Баранівського та інших районів.
Надавав релігійним громадам районів округу фінансову допомогу, організував підтримку матеріалами для Свято-Михайлівської православної церкви та недільної школи Свято-Троїцької церкви. Передав Свято-Хрестовоздвиженській церкві у селі Кропивня для обігріву металеву піч. 
Надав допомогу у придбанні будівельних матеріалів для військових, ДНЗ №16 «Веселка» та Центру реабілітації. Допоміг придбати сантехнічне обладнання жителю с.Груд Новоград-Волинського району, а також для Яворівського ДНЗ Новоград-Волинського району.

Забезпечив виділення 20 млн. грн. державної субвенції місцевим бюджетам округу на здійснення заходів соціально-економічного розвитку:

м. Новоград-Волинський (4 млн. грн.)
У 2017 році всі міські школи забезпечені інтерактивними комплексами (11 - на загальну суму 450 тис. грн.), дошкільні навчальні заклади міста – необхідним обладнанням для їдалень (на загальну суму 300 тис. грн.), придбано обладнання для позашкільної освіти Новоград-Волинського ЦНТТУМ (100 тис. грн.), для Школи мистецтв (150 тис. грн.), музичне обладнання для потреб Новоград-Волинської ЗОШ 1-3 ступенів №2 (50 тис. грн.).
Також придбано медичну апаратури та медичне обладнання для ДНЗ №16 «Веселка» компенсуючого типу, центру реабілітації м. Новоград-Волинський на суму 150 тис. грн., встановлено спортивний майданчик для житлового мікрорайону «Кар’єр» (150 тис. грн.), спортивний інвентар для Новоград-Волинської дитячо-юнацької спортивної школи (50 тис. грн.).
Для Новоград-Волинської ЗОШ №6 придбано та встановлено спортивний майданчик на загальну суму 150 тис. грн. Направлено кошти на капітальний ремонт ДНЗ № 9 в сумі 200 тис. грн. та капітальний ремонт дошкільного навчального закладу №15 ( 250 тис. грн.), спортивного залу ЗОШ 1-3 ступенів №5 (300 тис. грн.), зовнішнього освітлення по першому провулку Коростенський, другому провулку Коростенський, третьому провулку Коростенський, вул.Юношева (300 тис. грн.), житлових будинків по вул. Дружба 127, 129,131 на загальну суму 881 тис. грн., Школи мистецтв – 50 тис. грн., будівництво мереж водопостачання житлового мікрорайону «Кар’єр» ( 319 тис. грн.).
Новоград-Волинський район (4 млн. 800 тис. грн. в т. ч. 180 тис. грн. для Городницької та Чижівської ОТГ)
Кожній сільській раді було виділено від 20 до 50 тис. грн., загалом 2 млн. 220тис. грн., що дало можливість покращити матеріально технічне забезпечення установ культури,освіти, медицини. 
Проведено капітальний ремонт Ярунського дошкільного навчального закладу в сумі 150 тис. грн., Яворівського ДНЗ (80 тис. грн.), Орепівського ДНЗ (50 тис. грн.), фельдшерського пункту в с. Мала Горбаша (140 тис. грн.), с. Калинівка (100 тис. грн.), приміщення для ФАП в с. Стриєва (50 тис. грн.), приміщення Гульської АЗПСМ (50 тис. грн.), ФАП с. Груд (50 тис. грн.), ФАП с. Барвинівка (50 тис. грн.), Середньодеражнянської АЗПСМ (50 тис. грн.), Киківська АЗПСМ (50 тис. грн.), капітальний ремонт благоустрою території до клубу в с. Поліянівка (100 тис. грн.).
Ремонт Будинків культури: в с.Колодянка – 90 тис. грн., с. Піщів – 150 тис. грн., с. Киянка – 50 тис. грн., с. Жолобне – 50 тис. грн., с. Несолонь – 50 тис. грн., с. Федорівка – 50тис. грн. Реконструкція системи опалення Будинку культури в с. Броницька Гута – 70 тис. грн., сільського клубу с. Кам’яний Майдан – 100 тис. грн., будинку культури під ФАП в с. Тернівка – 50 тис. грн.
Відновлення вуличного освітлення в с. Дідовичі – 50 тис. грн.
Придбано обладнання: для Федорівського ДНЗ – 50 тис. грн., Слободо-Романівської гімназії – 100 тис. грн., Будинок культури с. Пилиповичі, Косенівського ДНЗ – 40 тис. грн., Романівської АЗПСМ – 70 тис. грн. 
ОТГ Городниця: капітальний ремонт вуличного освітлення в с.Дубники – 90 тис. грн.
ОТГ Чижівка: капітальний ремонт вуличного освітлення в с.Курчиця – 90 тис. грн.
Баранівський район (4млн. грн.)
Довбиська ОТГ
Придбано інтерактивний комплекс для Довбиської ЗОШ І-ІІІ ст. – 45 тис. грн., звуко-підсилюючу апаратуру для Мар’янівського БК – 45 тис. грн., інтерактивний комплекс для Довбиської ЗОШ І-ІІІ ст. – 45 тис. грн., інтерактивний комплекс для Мар’янівської ЗОШ І-ІІІ ст. – 45 тис. грн.
Енергозберігаючі заходи, ремонт системи опалення Будинку культури смт. Мар’янівка – 110 тис. грн.; енергозберігаючі заходи, придбання і встановлення метало-пластикових вікон для Довбиської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 100 тис. грн.; капітальний ремонт теплотраси та заміна котлів у котельні Довбиської ЗОШ І-ІІІ ст. – 200 тис. грн.
Дубрівська ОТГ
Придбання інтерактивних комплексів для Дубрівської ЗОШ І-ІІІ ст., Мокренської ЗОШ І-ІІІ ст.., Хижівської ЗОШ І-ІІІ ст. – 135 тис.грн., дитячого майданчика для Радулинського ДНЗ – 30 тис. грн., дитячого майданчика для Хижівського ДНЗ – 40 тис. грн., дитячого майданчика для Закриничанської ЗОШ І ст. – 30 тис. грн., музичної апаратури для загальноосвітніх закладів громади: Мокренської ЗОШ І-ІІІ ст., Дубрівської ЗОШ І-ІІІ ст., Хижівської ЗОШ І-ІІІ ст., Закриничанської ЗОШ І ст. – 90 тис. грн., комп’ютерної техніки для закладів культури ОТГ – 100 тис. грн.
Енергозберігаючі заходи, капітальний ремонт системи опалення приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Дубрівка – 110 тис. грн.
м.Баранівка, Баранівська міська рада
Капітальний ремонт вуличного освітлення с. Рогачів – 50 тис. грн., с. Зеремля – 50 тис. грн., с. Суємці – 50 тис. грн., с. Смолдирів– 50 тис. грн., с. Жари – 50 тис. грн., с. Табори – 50 тис. грн., с. Кашперівка – 50 тис. грн., с. Стара Гута – 85 тис. грн., с.Марківка – 50 тис. грн., с.Глибочок – 85 тис. грн., с. Полянка – 100 тис. грн., ремонт Острожецького дошкільного навчального закладу – 100 тис. грн. 
Придбання звуко-підсилюючої апаратури для Вірлянського БК, Смолдирівського БК, Суємецького БК,Баранівського БК – 180 тис. грн., дитячі майданчики для дошкільних навчальних закладів – 125 тис. грн., а саме: Баранівського ДНЗ; Полянківського ДНЗ; Вірлянського ДНЗ; Зеремлянського ДНЗ; Острожецького ДНЗ; Берестівського ДНЗ; ГриньківськогоДНЗ. Інтерактивний комплекс для Баранівської гімназії – 45 тис. грн., комп’ютерна техніка для загальноосвітніх закладів – Рогачівської ЗОШ І-ІІІ ст., Смолдирівської ЗОШ І-ІІІ ст., Полянківської ЗОШ І-ІІІ ст., Кашперівської ЗОШ І-ІІІ ст. Старогутянської ЗОШ І-ст. – 200 тис.грн. 
Ноутбуки для Баранівського, Полянківського, Вірлянського, Зеремлянського, Острожецького, Берестівського, Гриньківського, Кашперівського, Рогачівського, Суємецького, Мирославльського, Смолдирівського, Йосипівського, Глибочанського, Явненського, Климентіївського, Жарівського, Старогутянського ДНЗ – 135 тис. грн.
Придбано печі «Булер’ян» та коплектуючих в сільські будинки культури, а саме: смт. Полянка, с.Вірля, с. Климентіївка, с. Зеремля, с. Рогачів, с. Лісове, с. Явне, с Берестівка, с. Мирославль, с. Жарі, с. Марківка, с. Стара Гута - 300 тис. грн. Предмети довгострокового користування для закладів освіти: Рогачівська ЗОШ І-ІІІ ст. – холодильник, Зеремлянська ЗОШ І-ІІІ ст. – холодильник та електроплита, Полянківська ЗОШ І-ІІІ ст. - холодильник та електроплита, Кашперівська ЗОШ І-ІІІ ст. – холодильник, Смолдирівська ЗОШ І-ІІІ ст. – холодильник, Острожецька ЗОШ І-ІІ ст. - електроплита, Глибочанська ЗОШ І-ІІ ст. – електроплита, Баранівський ДНЗ «Сонечко» - холодильник – 190 тис. грн.
Обладнання і предмети довгострокового користування для управління надання соціальних послуг Баранівської міської ради (дитячий майданчик і комплектуючі для дітей з особливими потребами) – 60 тис. грн. Автобусні зупинки на поновлення інфраструктури комунального транспорту для сіл Рогачів, Вірля , смт. Полянки , с. Стара Гута , с. Табори – 70 тис. грн. 
Смт. Першотравенськ, смт. Кам’яний Брід
Придбано музичну апаратуру для Першотравенського будинку культури – 45 тис. грн.
Здійснено капітальний ремонт - заміна підлоги в спортивному залі Першотравенської ЗОШ І-ІІІ – 320 тис. грн. Придбано комплект меблів довгострокового користування для комплектації глядацької зали Кам’янобрідського будинку культури – 45 тис. грн. 
Проведено енергозберігаючі заходи – капітальний ремонт (утеплення) частини зовнішніх стін Кам’янобрідського ДНЗ «Лісова казка» – 100 тис. грн., капітальний ремонт топкової – заміна котла на твердопаливний у Кам’янобрідському будинку культури – 100 тис. грн., згодом ще на 90 тис. грн.
Ємільчинський район (4 млн. грн.)
Виділено 298 тис. грн. для придбання медичного обладнання та меблів для Ємільчинської центральної районної лікарні та закладів первинної медичної допомоги, в тому числі: 178 тис.грн. для придбання медичного обладнання для центральної районної лікарні, 80 тис.грн. для придбання медичного обладнання для лікарських амбулаторій сіл Бараші та Велика Цвіля, 40 тис.грн. для придбання меблів для лікарської амбулаторії с. Рихальське.
2 млн. 450 тис. грн. виділено для придбання навчального, спортивного та іншого обладнання для закладів середньої, дошкільної та позашкільної освіти району.
Для закладів культури району придбано обладнання, меблів та сценічних костюмів на суму 1 млн. 252 тис. грн.
Для потреб Ємільчинської центральної районної лікарні та закладів первинної медичної допомоги в безоплатну оренду надано автомобіль медичної допомоги УАЗ від благодійного фонду «Майбутнє Полісся».
Пулинський район (3млн. 200 тис. грн.)
Придбано системи автономного вуличного освітлення для сіл Вюнківської, Зеленополянської, Кошелівської, Курненської, Очеретянської, Пулиногутської, Старомайданської, Соколівської, Теньківської, Тетірської, Ялинівської сільських та Пулинської селищної рад на суму 890 тис. грн.
Проведено капітальні ремонти:
- ФП с.Бабичівка (45тис.), ФП с. Видумка (40тис.),АЗПСМ с.Новий Завод (110тис.);
- Івановицької ЗОШ І-ІІІст. (заміна вікон -100тис.), Кошелівської ЗОШ І-ІІІст. (заміна вікон – 120 тис. грн.), Вацлавпільської гімназії (покрівля – 30 тис. грн.), Стрибізької ЗОШ І-ІІІст. (100 тис. грн.), Старомайданської ЗОШ І-ІІ ст. (облаштування внутрішніх туалетів – 60 тис. грн.), Тетірської ЗОШ І-ІІІ ст. (заміна вікон – 30 тис. грн.), Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст. (внутрішні туалети – 40 тис. грн.);
- ДНЗ с.Великий Луг (120 тис.грн.), ДНЗ с.Очеретянка (60 тис. грн.), ДНЗ с.Чернявка (20 тис. грн.), ДНЗ с.Тетірка (60 тис. грн.);
- сільського клубу с.Видумка (20 тис. грн.), сільського клубу с. В’юнки (50 тис. грн.), сільського клубу с.Корчівка (100 тис. грн.).
На будівництво водогінних мереж виділено 240 тис. грн. (с.Андріївка –200 тис. грн., с.Соколів – 40 тис.грн.).
Придбано обладнання і предмети довгострокового користування:
ігрові майданчики для населених пунктів Зеленополянської сільської ради (2шт. – 60 тис. грн.), для ДНЗ с. Ясна Поляна (20 тис. грн.), ноутбук для Соколівської ЗОШ І-ІІІ ст.(10 тис. грн.), медичне обладнання для Пулиногутської АЗПСМ (30 тис. грн.), комплект меблів для Старомайданського ДНЗ (30 тис. грн.), тенісні столи для сільських клубів Теньківської сільської ради (20 тис. грн.), обладнання, комплект меблів, меблеві стінки для Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст. (135 тис. грн.), морозильна камера для ДНЗ №1 смт.Пулини (15 тис. грн.), холодильник для ДНЗ №2 смт. Пулини (15 тис. грн.), котли на твердому паливі для закладів культури Кошелівської сільської ради (20 тис. грн.), котел для Чернявського БК (15 тис. грн.).
Проведено реконструкцію школи під дитячий садок у Павлівській сільській раді (80 тис. грн.), капітальний ремонт доріг в населених пунктах Пулиногутської сільської ради (100 тис. грн.), Теньківської сільської ради (70 тис. грн.), капітальний ремонт благоустрою по вул. Незалежності смт.Пулини (330 тис. грн.).

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".