Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
У НИХ – ТРИВАЄ СВЯТО

21.01.2018

Сьогодні під час години запитань до Уряду остаточно переконався, що з нинішньою владою все набагато гірше, ніж думав раніше.
Агресивна сірість дедалі впевненіше заявляє про себе.
Вже відкрито демонструється насолодження свободою від елементарної відповідальності, ейфорія від безкарності.
Частина урядовців, починаючи з міністра фінансів, схоже, не зловживають умінням читати – закони і Конституцію, а відповідно їх виконувати. Державну казну переплутали з партійною чи корпоративною касою. Наочний доказ тому – розподіл субвенцій між територіями на соціально-економічний розвиток. А точніше – роздача грошей за принципами лояльності, належності до касти обраних. Людей просто карають за неслухняних депутатів.
Влада перетворилась на закриту церкву. З тими, хто до неї не належить, розмовляють, якщо опускаються до цього, зверхньо, генеральським тоном. Упевнені, все зійде з рук, оскільки такі установки освячені згори.
Розпльовуючись, вони думають об’єднати країну, вважають, що війна зцементує суспільство і утримає його від розсварення і розпаду. Наявність в країні гострого соціального психозу до уваги не береться.
У них – триває свято, бо цей «директорат» думає, що взяв Україну назавжди в свої «демократичні їжакові рукавиці». Попередники думали точно так же…
Вірю, що розум і правда не зникли. Просто поки що вони розщеплені під тиском облудливих заяв, маніпулятивної статистики, залякувань змовами, зрадами і патріотизмом.

Володимир Литвин, голова Народної Партії

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".