Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Володимир Литвин, - Головне не забувати, що «пытаясь сорвать с врага маску, мы рискуем увидеть там свое отражение»

17.01.2018

Все більше переконуюсь, що кожна тривала перерва у роботі нинішньої Верховної Ради дарує країні безцінний спокій, майже бажане умиротворення. Остання пауза дозволила людям без значних потрясінь зустріти новорічні та Різдвяні свята, перевести подих. Прикро, що це невеличке затишшя обірвалося одразу, як тільки прихильники нещадного насадження «реформ» вкотре окупували головні мікрофони країни. Відпочилі та незвично засмаглі для холодного сезону обличчя ще раз підтвердили власну лояльність до основних пріоритетів єврореформаторського руху держави. Щоправда, ввели новий тренд – боротьбу з «фейками», яка, на їх думку, за своїм контекстом гармонічно доповнила та збагатила ще «слабо» вивчену тему агентів Кремля. 
Головне не забувати, що «пытаясь сорвать с врага маску, мы рискуем увидеть там свое отражение» (Венедикт Немов).

P.S. Знову розказують і показують все, що завгодно, аби проблеми охорони здоров’я, комунальних тарифів, пенсійного забезпечення та зубожіння людей не входили в перелік першочергових питань, а очі їх не помічали. Марні сподівання, що люди також цього не помічають.

Володимир Литвин, Голова Народної Партії

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".