Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Влада має говорити не про заборону реалізації молока, а про створення умов для покращення його якості, ось тоді це буде по державному

16.01.2018

На Вашу думку, чи можна назвати запровадження заборони на продаж домашнього молока злочином проти селянства?

– Безумовно так. Влада намагається добити село. Люди, які там мешкають, живуть за рахунок корів, бо вони продають молоко та вироблені з нього продукти. Після запровадження цього закону, селянам просто доведеться вирізати поголів'я. Крім того, кількість корів в Україні істотно зменшилася. Якщо у радянські часи їх було близько 25 мільйонів, то на сьогоднішній день ця цифра скоротилася до 5 мільйонів і до того ж, значна частина цих корів, знаходиться у приватному секторі.

– Яким чином така заборона може вплинути на діяльність промисловості? 

– Варто зазначити, що в Україні фермерських господарств, які займаються виробництвом молока, недостатньо. Левову частку цього продукту постачають наші селяни. До них приїздять спеціальні машини, які збирають молоко, а потім відвозять його на заводи. Зрештою, ці підприємства існують завдяки молоку з села. Після запровадження заборони стане актуальним питання про забезпечення молоко- і сир заводів. Просто вони зіткнуться з проблемою браку сировини і не виключно, що у майбутньому, деяким і з них, доведеться закритися. А це, у свою чергу, спричинить безробіття. Крім того, на території України працюють заводи з виробництва апаратури для приватного тваринництва. Вони також постраждають від нововведень держави, бо впаде попит на їх продукцію. Саме тому, забороняти продаж молока з села можуть тільки безграмотні люди і вороги України.

– Чи може заборона на продаж молока в селян призвести до посилення латифундій (землеволодінь, які займають велику площу)?

– Все до цього і йде. Люди, які мають свої паї і тварин, після заборони заріжуть корів, бо їх просто буде невигідно тримати. Потім вони покладуть зуби на полицю і скажуть: «Нехай цю землю забирає хто хоче, а нам з нею робити більше нічого». Отже, влада запроваджує різноплановий підхідспрямований на те, щоб селяни відмовилися від своєї землі і вирішили її продати. Крім того, люди які виріжуть корів навряд чи вирішать у майбутньому тримати інших. Таким чином, ми втратимо цілий пласт населення, який хотів обробляти землю і працювати з тваринництвом.

Так, звичайно питання до якості молока яке продає приватний сектор є. Але ж перед тим як прийняти будь яке рішення, влада має говорити не про заборону реалізації молока, а про створення умов для покращення його якості. На рівні громад мають бути створенні кооперативи по виробництву молока в приватному секторі. Створені пункти приймання молока з лабораторіями, холодильниками та відповідними умовами для первинної переробки молока. Ось тоді це буде по державному.

Але влада, прикриваючись вимогами ЄС, цілеспрямовано заганяє селян у глухий кут, перетворюючи їх у жебраків та і не тільки їх. Тому питання «заборони продажі молока», має турбувати усе українське суспільство, адже так «сегментами» знищуються і інші галузі, а в цілому і Україну. 

http://i-ua.tv/index.php?newsid=12350

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".