Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
НА ЗАМІТКУ ДЕКОМУНІЗАТОРАМ І ЛЮСТРАТОРАМ

13.01.2018

Зокрема, у зв’язку з оцінками та критикою змісту, форми й фону останнього новорічного звернення П.Порошенка.
Не торкаючись цього аспекту, оскільки мав у свій час відношення до підготовки подібних промов, а відтак боюсь бути необ’єктивним, поставлю інше питання: чи знають поборники національної чистоти, як і ті, хто виступають перед 24 годиною 31 грудня, що фактично від Леніна пішла традиція новорічних звернень вождів приблизно такого ґатунку – це був важливий рік, новий буде ще важливіший і успішніший.
Справа у тому, що 31 грудня 1917 року на Леніна очікувала неприємна зустріч з дипломатичним корпусом на вимогу його представників у зв’язку з арештом румунського посла і всього посольства.
Щоб відволіктись від хвилювань з приводу нерівної битви з усім дипкорпусом, Ленін та Крупська без будь-яких попереджень поїхали до колишнього Михайлівського артилерійського училища, де молодь проводила «загально районну зустріч Нового року». Її учасники були ошелешені, побачивши високого гостя, і, оговтавшись, в тисячу голосів затягнули Інтернаціонал. Вождю довелося виголошувати вітальну передноворічну промову.
Візит був коротким, як згодом й усі традиційні новорічні вітання. Ленін був не в тому стані, щоб розслаблятися (це, схоже, також увійшло в традицію – подивіться на поведінку вітальників) перед зустріччю з дипкорпусом (про перебіг її, на якій, зокрема, посол Сербії заявив більшовицькому вождю: «Я плюю вам в обличчя», та його відповідь на це – тема окремої розмови).
Я – про інше. Чому б декомунізаторам і люстраторам, до ініціативи заборонити 8 березня та 9 травня не доточити й заборону цієї новорічної традиції? Якщо вже «боротися» за «хімічно чисту національну ідентичність», так боротися в усьому та скрізь. Навести «порядок» удома й перекинутися на сусідів. За прикладом ранніх більшовиків з їх ідеєю роздмухування світової революційної пожежі.

Володимир Литвин, Голова Народної Партії

 

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".