Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
"По улицам Михо носили, как видно, напоказ..."

06.12.2017

Запуск керованих ззовні процесів зумовлений, схоже, двома ключовими мотивами: настанням остаточної ясності для США, що приборкати хапальні інстинкти "українських партнерів" можливо лише добрим словом і пістолетом, а не парламентськими напоумленнями дідуся Байдена; безкомпромісними намірами інтересантів сьогоднішньої руїни вижати із привладної кліки в Україні рішення щодо приватизації землі, залишків стратегічних вартісних держактивів, дерибану надр, а також виконання мінських договорняків у будь-якому форматі, продиктованому "зверху". 

У цьому сенсі Порошенко і Саакашвілі - лише підсобний інструментарій, вони підневольно грають у взаємну гру "на виліт", аж ніяк несила щось у ній змінити. 
Тому, Міхо - це вила у бік Пеці, проте не ніж до горла олігархату. 
Насправді українського в цьому сценарії - 0 цілих 0 десятих. Народу уготоване закручування усіх можливих гайок до межі, за якою скоординований масовий протест вже буде неможливий, а його національно-громадянська свідомість остаточно розчиниться у пітьмі. Показово, що усі антидемократичні, майже сталінські безчинства останнього часу в Україні пройшли "непоміченими" для міжнародних організацій-світочів свободи і права в Європі і США. Мовчать, бо знають, що й до чого... 
Ситуацію, скоріш за все, тягтимуть у часі до її повної абсурдизації, чим виставлятимуть на посміховисько недолугість і безпорадність чинної влади, не даючи їй остаточно заматєрєть, але і впасти - також. Остання ж заради дальшого самозбереження буде готова до будь-яких девіантних компромісів з тими, "хто дівчинку танцює". 
Водночас, переконаний, усіма видимими і непомітними методами блокуватиметься справжня консолідація народного протестного руху, передусім - злиття його військово-добровольчої та місцево-регіональної колон. 
"Сценарій" не випускатимуть з-за меж центру столиці, де він урешті-решт "не по мнозех днех помре.
Дмитро Шеберстов, аналітик

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".