Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗВІТ ПРО ДЕПУТАТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ВОЛОДИМИРА ЛИТВИНА за листопад 2017 року

04.12.2017

Опрацював 296 листів та заяв громадян, підготував та надіслав в органи влади 193 депутатських звернень, 95% з яких стосуються проблем здоров’я людей. Подав 5 депутатських запитів, багаторазово виступав на пленарних засіданнях.
Особисто надав заявникам 24 тис. грн. матеріальної допомоги, а через обласний та районні бюджети – 45 тис. грн. 52 заявникам безпосередньо сприяв у проведенні необхідних обстежень, консультацій, лікувань, вирішенні інших невідкладних питань.
Тиждень працював на окрузі (провів 20 зустрічей, прийняв 55 людей). Зокрема, взяв участь у заходах з нагоди 25 річчя Великомолодьківської ЗОШ 1-3 ступенів. Вручив відзнаки Національної академії педагогічних наук України вчителям (4), подарунки 5 педагогам та учням школи. Зустрівся з жителями села Груд з питання функціювання фельдшерського пункту. Церковній громаді надав допомогу на ремонт церкви.
Спілкувався із жителями села Мала Горбаша. Серед іншого – розглянули питання ремонту фельдшерського пункту (виділено кошти в сумі 140 тис. грн.). На прохання релігійної громади допоміг на ремонт церкви.
До Дня працівника сільського господарства вручив заохочення працівникам Баранівського району (11)
В Ємільчинському районі провів зустрічі з жителями сіл Кривотин, Сімаківка, Андрієвичі, Куліші. На них йшлося про (так звані) пенсійну, освітню, медичну реформи та діяльність об’єднаної територіальної громади. 
В Пулинському районі побував у громадах сіл Зелена Поляна, Чернівка, смт.Пулини. Ознайомився з роботою дошкільних навчальних закладів, та загальноосвітніх шкіл. Допоміг продуктами харчування. Зустрівся з педагогічним колективом Пулинської школи I-III ступенів.
Про депутатську діяльність регулярно інформував через національні та місцеві засоби інформації, персональну сторінку у соціальній мережі Facebook, на офіційному веб-порталі Верховної Ради України.
Помічниками-консультантами здійснено 60 прийомів громадян, прийнято 119 жителів округу.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".