Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Заява Політвиконкому Народної Партії про неприпустимість політичних протистоянь в країні й переростання соціальної напруги у тяжкі конфлікти

07.09.2015

Події останнього часу свідчать про значну радикалізацію суспільних настроїв, апогеєм якої стали криваві теракти у місті Мукачево та біля будівлі Верховної Ради України у Киеві. Роздмухувані політичними конкурентами пристрасті вийшли за межі парламенту та опанували вулицею.

Смерті людей засвідчили недалекоглядність та політичну незрілість політиків-популістів, які на словах активно піклуються про «щастя народу», а насправді шукають щонайменшої можливості щоб підняти підупалий рейтинг

Чинна влада, замість того щоб вгамувати конституційні пристрасті шляхом відкритого публічного діалогу, вдається до кулуарних домовленостей та продовжує тактику «попередників» щодо ламання своїх опонентів «через коліно».

Народна Партія застерігає всі політичні сили від продовження силової ескалації в країні заради короткострокових політичних дивідендів. Адже захист вузькопартійних та кланових інтересів немає нічого спільного з інтересами суспільства. Ми закликаємо як владу, так і опозицію вести прозорий конструктивний діалог з роз’ясненням громадськості своєї позиції та відстоювати свою правоту в стінах парламенту, а не зіштовхувати людей на вулиці.

Народна Партія завжди виступала за прозорість, поміркованість та здоровий глузд. Саме виважена державницька позиція «народників» зберегла країну у 2004 році, а у 2014 році дозволила розпочати діалог у парламенті і «Революція гідності» не переросла у громадянську війну.

Народна партія прийняла рішення брати участь у місцевих виборах і боротись за владу у місцевих громадах. Ми вважаємо що у суспільстві має бути виважена і розумна основа, яка не дасть зруйнувати країну зсередини на радість її ворогам. Ми звертаємося до людей із закликом зважено оцінювати провокації радикальних політичних сил і підтримати на місцевих виборах тих, чия принципова позиція сприяє утвердженню в суспільстві злагоди і миру. Необхідно терміново витягати економіку з прірви, вирішувати нагальні соціальні проблеми, відновлювати довіру до влади й держави. Лише так можна ствердити Україну, забезпечити українському народу гідне життя!

 

Політвиконком Народної Партії

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".