Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
И ЧТО Я БУДУ С ЭТОГО ИМЕТЬ?

10.07.2015

Упевнений, що саме таким запитанням, із неповторного місцевого фольклору, задається кожен одесит, після несподіваного пришестя М.Саакашвили на їх землю.

Енергійна робота нового очільника Одеської області у кожного викликає свої, як правило, протилежні та суперечливі оцінки. Серед величезної армії українських «політологів та аналітиків» не вщухають дискусії на тему: яка мета такого призначення і, що означає такий хід Президента, які наслідки він буде мати для області та й для самої країни в цілому? 
Не розкритим та найбільш неоднозначним залишається питання мотивуючого чинника, а саме: якою має бути мотивація, аби відмовитися від роботи у Вашингтоні з річною заробітною платою у 200 тисяч доларів США на користь невдячної та нелегкої праці на посаді губернатора Одеської області з місячною заробітною платою 5644 гривень (267 доларів).
Думок багато, ще більше пророцтв – від найоптимістичніших до найапокаліптичніших, проте кожен, від прихильників до найжорсткіших критиків Саакашвілі, не позбулися дитячого бажання вірити в диво, незважаючи на те, що країна за свої роки незалежності знала чимало «завзятих та одіозних діячів». І це в жодному разі немає нічого спільного з проявами інфантилізму, адже людям за своєю суттю властиво вірити, і, звичайно, в краще. Тим більше в часи, коли все найгірше вже й так сталося.
Активність нового губернатора привела в замішання та стала справжнім порушником спокою для тих, хто вбачає у ньому конкурентну загрозу для себе на політичному олімпі. Звідси такий раптовий викид творчості від їх PR-команд. 
Новий керівник Одеської області неодноразово, в присутності завжди оперативного оператора, виголошував свою основну мету: війна з корупцією. Цікаво, що термін «корупція» (corruption) в англійській мові має такі значення: корупція, псування, гниття, продажність, зіпсованість та ін.
Дуже швидко побачимо, чи трансформуються імпульсивні промови Саакашвілі у відповідні практичні дії, наскільки швидко він пізнає область, її больові точки і потреби та організує роботу. А швидко, як відомо, народжуються котята, але народжуються сліпі.
Будемо сподіватися, що його позитивне сприйняття мешканцями Одещини не поступиться місцем відчуттю спустошливого розчарування.

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".