Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Володимир Литвин: РІК ВИЖИВАННЯ

12.01.2015

22122012.jpgВідповідно до східного гороскопу наступний 2015 рік - рік Кози. Проте це не стосується України, в якій наступний рік, відповідно до "рішення" Прем'єр-міністра України, оголошено роком виживання. Відтак, український гороскоп не обіцяє українцям нічого доброго. 

Розумію, що мої слова не стануть відкриттям, оскільки всі вже призвичаїлись до сеансів жахотерапії, які проводяться під час кожної публічної частини засідання уряду і вже набувають загрозливих, для морального стану людей, форм. Особливо, коли настає час їхнього переходу в практичну площину. Так останні бюджетні ініціативи одного з гастарбайтерів Кабінету Міністрів України, Міністра фінансів Н.Яресько, наштовхують на думку, що програма щодо виживання на 2015 рік не розповсюджується на простих людей, навпаки - буде реалізовуватися суто за їх рахунок. 
У такому контексті не зайвим буде нагадати нашим урядовцям деякі статистичні показники, аби вони їх враховували перед впровадженням чергових інноваційних експериментів спрямованих на встановлення крайньої межі людських можливостей українців до перетравлення чергових навантажень на фоні загального зубожіння.
Відповідно до офіційної статистики станом на листопад 2014 року рівень смертності в Україні є найвищим серед країн Європи, країна займає 2 місце за цим показником у світі та перше - за рівнем природного спаду населення. Середня тривалість життя чоловіків становить 62 роки, жінок - 73. За рівнем якості життя Україна посідає 64 місце в світі. Відповідно до рейтингу Всесвітнього банку за рівнем валового доходу на душу населення Україна знаходиться на 136 місці, а країни, між якими ми розташувалися, більшості, навіть, не відомі.
Аналізуючи урядову інформацію, належить ставити урядовцям запитання: Чи є доречними будь-які дії щодо подальшого затягування поясів для більшості людей в умовах критичного соціального напруження у суспільстві?

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".