Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Володимир Литвин: Чинний уряд – корупційний

13.08.2014

Голова Народної Партії, народний депутат України із групи "Суверенна європейська Україна" Володимир Литвин вважає за необхідне відправити у відставку низку міністрів із чинного уряду через повернення до старих корупційних схем. Про це він заявив з трибуни парламенту.

"Повсякденністю стає вседозволеність. Правда дехто схильний розглядати це як свободу і демократію. Треба прийняти невідкладне рішення і очистити Кабмін від значної частини міністрів, які абсолютно не тягнуть, а займаються тим, що, демонструючи тимчасовість, працюють на перспективу для себе", - сказав він.

У суспільстві побутує думка, зауважив парламентарій, що чинна влада послідовно опанувала старі корупційні схеми. "Раніше у владі були циніки і вони цього не приховували. Сьогодні циніки - із демократичною риторикою. А від того ще більш аморальні", - зауважив Володимир Литвин.

У зв'язку із поширенням корупції, підкреслив Володимир Литвин, Україна не убезпечена від нових народних хвилювань. "Люди не отримали відповіді на наболілі питання, вирішення яких було обіцяно. Бо народ доживає і виживає", - підкреслив він.

 

Прес-служба Народної Партії

 

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".