Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗАЯВА Політвиконкому Народної Партії

19.06.2014

«Разом – ми переможемо!»

 

Україна переживає найдраматичніший момент у своїй історії. Йдеться про саме її існування. Продовжується черговий етап реалізації плану з руйнування Української держави.

За таких умов влада не повинна займатися виключно розсадкою чергових одіозних чиновників у теплі крісла. Неможливо перейматися лише пошуком внутрішніх ворогів і постійно посипати голову попелом, нарікаючи на дії попередників.

Сьогодні вкрай необхідно оперативно реагувати на події.

В першу чергу, новообраний Президент України має взяти на себе відповідальність за наведення конституційного порядку і законності.

Усі громадяни країни мають згуртуватися навколо очільника держави для наведення ладу як у столиці, так і за її межами. Гарантією стабілізації суспільства має бути не принцип революційної доцільності, а дотримання Законів України.

Необхідно матеріалізувати довіру людей, взявши за основу збереження країни і життя її громадян. Критично важливо чесно сказати про економічний стан країни та необхідні кроки щодо стабілізації економіки, прийняти невідкладні рішення з питання базових засад функціонування держави, повернути повагу до Конституції України.

Потрібно у найкоротший термін відмовитись від партійних квот і провести необхідні кадрові зміни, як на центральному, так і на місцевому рівнях влади. Важливо невідкладно змінити існуючу виборчу систему з тим, щоб вона наблизила депутата до виборців, і після цього провести наступні вибори Верховної Ради України.

 

Політвиконком Народної Партії

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".