Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Зміни до Конституції не зупинять кровопролиття – Володимир Литвин

19.06.2014

Литвин Фото_250.jpgВнесення змін до Конституції України з метою впровадження децентралізації влади не зможе зупинити війну на сході України та заспокоїти сепаратистів. Про це сказав Голова Народної Партії, народний депутат України Володимир Литвин.

"Конституційна реформа, про яку говорить Петро Порошенко, не зможе зупинити кровопролиття. Зараз жоден закон та жодна дія не зупинить акти насилля, потрібен на це час і система заходів", - сказав Володимир Литвин.

Також він зазначив, що конституційну реформу все одно потрібно приймати, і, аби її прийняти якнайшвидше, депутати повинні працювати влітку в Верховній Раді.

"Якщо парламент в такий непростий час піде на канікули, то він піде в абсолютне небуття. Тому треба внести зміни до календарного плану роботи парламенту та визначитись щодо подальшої організації роботи Верховної Ради. Це потрібно, щоб прийняти ті необхідні кадрові рішення, які вважатиме потрібними президент, а також рішення, які дозволять навести конституційний порядок в Україні. Також є питання економіки, про які ніхто на сьогодні не говорить, та питання організації державного життя в Україні. Треба вносити зміни до Конституції", - говорить Володимир Литвин.

 

Прес-служба Народної Партії

 

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".