Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗАЯВА Політвиконкому Народної Партії

16.05.2014

Українська влада має усвідомити, що вона – не опозиція,

і несе повну відповідальність за країну, її цілісність і безпеку.

У східних областях України відбувається другий етап стратегічного плану руйнування Української держави. Сьогодні тут діють диверсійні групи, які за підтримки сепаратистів, а також корумпованих представників влади і правоохоронних органів прагнуть дестабілізувати ситуацію в регіоні. Їхні дії мають бути кваліфіковані як міжнародний тероризм.

Деструктивні сили прагнуть: переконати міжнародне співтовариство у тому, що українці фактично не є дієздатними, що вони історично неспроможні бути державотворчою нацією. Створити умови для недопущення і зриву президентських виборів, що дозволить продовжувати політику, про ніби то відсутність легітимної влади в Україні. А відтак і неможливість повноцінного діалогу з нею. Змусити світ, а заодно й нас, переключити увагу з Криму і забути про нього як невід’ємну складову України. Легітимізувати претензії Росії до України у вигляді плану стабілізації ситуації в ній: федералізація, російська мова, позаблоковий статус та конституція, а вже потім вибори президента, тобто пролонгація нестабільності і невизначеності мінімум до кінця 2014 року.

Народна Партія вважає, що Україні необхідно скерувати свої зусилля на вироблення та реалізацію своєї, індивідуальної, розумної державної лінії поведінки. Спертися на власні сили та навести елементарний порядок в державі, дати людям відчуття захищеності і заспокоїти їх.

Вважаємо, що в даній ситуації Україні необхідно:

набуття статусу нейтральної країни, який отримує міжнародне визнання та підкріплюється тим, що Будапештський меморандум набуває виміру міжнародно-правового зобов’язуючого характеру;

проведення загальноукраїнського референдуму щодо питань статусу Криму, державного устрою, організації влади на місцях, унітарної децентралізації держави, підвищення статусу російської мови та мов національних меншин у місцях їх компактного проживання. Результати всеукраїнського референдуму щодо Криму мають бути визнані РФ (вони могли б стати «коридором» для відступу Росії. Демілітаризація Криму. Не слід виключати і обговорення особливого статусу м.Севастополя в складі України);

прийняття до президентських виборів конституційною більшістю Верховної Ради рішення щодо ключових засад, які повинні бути в законі щодо змін до Конституції України. Це значною мірою унеможливить конфліктні сценарії, які неминуче виникають у нас після обрання глави держави; запровадження «нульового» варіанту (звільнення від кримінального переслідування) для всіх учасників акцій протесту, крім озброєних терористів; негайне повне реальне роззброєння незаконних формувань і окремих осіб; вдосконалення кадрової політики з урахуванням необхідності представництва від усіх регіонів України в Кабінеті Міністрів та на рівні областей.

 

Політвиконком Народної Партії

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".