Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Привітання Політвиконкому НП до 8 березня

07.03.2014

 Дорогі жінки!

Щиро вітаємо Вас зі святом – 8 березня!

У цей день ми висловлюємо Вам свою повагу та шану. Для кожного чоловіка зрозуміло, що всі чесноти цього світу йдуть від жінок. Ви, дорогі жінки, головне багатство нашої держави, її душа, її майбутнє. Вам притаманні внутрішня краса, доброта, стійкість. Ви зберігаєте життєвий оптимізм у найскладніших ситуаціях. При цьому залишаєтеся берегинями домашнього вогнища та родинних цінностей.

Щиро дякуємо за ту роль, яку Ви відіграєте у розвитку нашої держави, за підтримку, душевну щедрість і безмежне терпіння. Без вашої щоденної праці неможливе створення сильної і квітучої України.

Бажаємо Вам у цей чудовий весняний день сонячного настрою, добра і миру вашим родинам! Хай збудуться всі ваші мрії! Будьте коханими і щасливими!

Політвиконком Народної Партії

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".