Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Заява Політвиконкому Народної Партії Годі дерибанити посади!

02.12.2014

Нехтуючи ідеалами Майдану, забувши про його вимоги, нинішні можновладці зосередили зусилля на самопіарі та боротьбі за міністерські крісла. З такими підходами годі сподіватися на покращення стану справ у країні.

У ситуації що склалася, Народна Партія закликає виконати вимоги громадськості щодо формування уряду на принципах професіоналізму та відповідальності: персональної – для посадовця і політичної – для його партії чи фракції.

Ми наполягаємо на тому, що всі, хто висувають кандидатури на державні посади, повинні викласти своє бачення реформ у конкретному міністерстві з детальним календарним планом їх проведення й аргументовано пояснити, чому вони вважають дані кандидатури оптимальними та готові нести за них повну політичну відповідальність.

Також потрібно у найкоротший термін відмовитись від партійних квот і провести необхідні кадрові зміни як на центральному, так і на місцевому рівнях влади.

Якщо цього не зробити, країна буде приречена на подальше сповзання до безладу та кризи.

 

Політвиконком Народної Партії

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".