Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Заява Народної Партії

25.01.2014

Україна опинилися перед загрозою втрати державності

 

Ситуація в Україні становить реальну загрозу національним інтересам. Більш того, вона несе смертельну небезпеку незалежності та суверенітету держави. Україна може перестати бути суб’єктом міжнародних відносин та втратити право визначати свою зовнішню і внутрішню політику.

Звертаємось до всіх учасників конфлікту. Поки ще є можливість зберегти державу, ваші дії мають бути націлені не на розбрат, а на збереження єдності українського народу, територіальної цілісності, незалежності та суверенітету України, відновлення демократичних засад, повернення міжнародної репутації країни. Це можливо лише за умови, коли мова ультиматуму буде змінена на мову переговорів. Ми дійшли до межі, перейшовши яку, Україна перестане існувати як держава. Закликаємо владу і опозицію до відкритого та публічного діалогу заради єдиної мети – збереження Української держави.

Український народ віками виборював свою Незалежність. Тисячі найкращих синів України віддавали за це своє життя. Зараз треба думати і діяти так, щоб справа багатьох поколінь українців не була знищена нашим нерозумом.

Доля України залежить від відповідальності кожного з нас!

 

 

Прес-служба Народної Партії

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".