Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Володимир Литвин: «Не потрібно бути науковцем, аби помітити, що здоров’я людей на вражених Чорнобилем територіях з року в рік погіршується»

10.09.2013

Я стояв і стою на тому, що життя і здоров’я людей – це ключове. Не потрібно бути науковцем, аби помітити, що здоров’я людей на вражених Чорнобилем територіях з року в рік погіршується. Я це бачу під час виїзних прийомів  – зростає онкологія, захворювання суглобів, дитячі патології при народженні. Радіація дає про себе знати і тим, хто зазнав її впливу під час вибуху, і тим, хто народжується сьогодні. Всі свої зусилля я докладаю, аби поліпшити рівень медичної  допомоги там, де в цьому є гостра потреба – у віддалених селах і селищах Житомирщини. Ось чим сьогодні потрібно перейматись у першу чергу, – зазначає Володимир Михайлович.  

З метою недопущення зміни категорій зон на Житомирщині, 3 вересня Володимир Литвин звернувся з листом до Глави держави Віктора Януковича, в якому наголошує на одностайному не сприйнятті постраждалими результатів дозиметричної паспортизації і недоцільності порушення вказаної проблеми взагалі. Політик зазначає, що фактично кожна сім’я на вражених територіях має серйозні проблеми, пов’язані із відсутністю належної медичної допомоги, проблеми, обумовленими екологічною ситуацією, соціальною незахищеністю, неналежною юридичною допомогою, працевлаштуванням.

 

                                                                                  Прес-служба

Народної Партії 

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".